• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sva pitanja Paypal

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
Dobio sam novce na Paypal 31-og (petak), svakog 1-og u mjesecu Paypal bez fee-a prebacuje na karticu.
To se nije dogodilo 1-og u subotu, da li je to zbog vikenda ili?

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Vidim da nitko osim Darstera ne spominje to da nema automatic withdrawal ovog mjeseca. Čitam na drugim forumima da su ljudi zvali i rekao im agent da zbog toga što više nema pending balance 30 dana da nema ni automatic withdrawal. Ja sam jučer poslao mail, čekam odgovor, pa ako netko zna više, neka u međuvremenu nešta rekne.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Meni je bolje da ga nema, ionako jako puno kupujem, a ovo mi dobro dode da mi lova ne dolazi svaki mjesec u banku, nego potrosim direktno sa paypala.

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Da, izgleda da ga stvarno nema, čitam po forumima po netu i ljudi javljaju da je 8.10 ukinuto automatsko povlačenje love za HR. Ako je netko čeka da dođe automatski withdrawal, čekate uzalud... još čekam potvrdu sa supporta, ali vjerovatno je tako.

Čak sam primjetio da kod kupovine na ebayu samo mi nudi paypal balance. Dali to znači da više nema ni automatskog terećenja kartice pri kupovini?

EDIT: Izgleda da samo nudi paypal balance kada postoji, ako tamo nema love, ili nema dosta love, tereti karticu, moja isprika...

emica

Član
Tu od
6 Kol 2014
Otvaram PayPal račun.
Otvorila mi se slijedeća poruka:
The card verification system used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your card
at a later time...
Molim vas, koliko je to "a later time"? Probala sam već više puta, uvijek mi se pojavljuje
ova poruka.

Debra

Novi član
Tu od
8 Pro 2014
Nitko ne pise o automatic withdrawal za HR, mozel mi neko rec jel ukinuto za HR???
Cekam automatic withdrawal medjutim nitko nista... ne desava se nista.... 01.12.2014 pa do sad 08.12.2014 mi nisu legli novci?Pomoc

I jel to dobro ili lose, jel traze iskaznicu sad svaki put pri povlacenju novca na racun ili ne??
Pomognite kolege.

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Od listopada uplate na paypal više ne idu u pending balance nego direktno u available balance. Također sada s tim novcima možemo direktno plaćati, nije nužno da ih prvo povučemo na banku/karticu ili Payoneer...
Čini se da je pritom i ukinunut automatic withdrawal, pa ako baš želiš podići novce tj. prebaciti u banku, mislim da nema druge nego da platiš proviziju.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Veseli me da se je Leon javio, naš stari i provjereni master. Naravno, sve je (kao i uvijek) kako on kaže, štoviše...

LeonMak kaže:
...ako baš želiš podići novce tj. prebaciti u banku, mislim da nema druge nego da platiš proviziju.

Mislim da čak nema provizije za prvo slanje novaca u banku u toku mjeseca. :fever

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Moguće da je kod nekoga i tako kako kažeš... ja doduše dižem na Payoneer, ali kad bi skidao u banku piše mi da je 5$

screenshot_545.jpg

Tu sam ja stalno negdje online, malo rjeđe na forumu u zadnje vrijeme, ali pratim vas :) Pozrav kapetane :drinks

Debra

Novi član
Tu od
8 Pro 2014
@LeonMak, pun hvala sto ste se javili!
I planiram skidat na Payoneer, pa cu videti da l skida $5 ili ne.

Sve najlepse :drinking

mafica

Član
Tu od
17 Kol 2014
Pozdrav,

Zanima me koliko traje kada se novci automatski svakog prvog povuku na karticu u mjesecu. Npr. ovaj sljedeći mjesec (1. veljača) pada na nedjelju... Kada bih ja mogao očekivat novac dostupnim na svojoj VISA kartici, koliko to traje, je li netko pratio?

mafica

Član
Tu od
17 Kol 2014
Pozdrav,

Može odgovor neki? Koliko traje da novac bude dustopan kad se automatski povuce na karticu prvog u mjesecu a koliko kada ja trazim povlacenje?

Hitno mi je!

Thrix

Aktivni član
Tu od
24 Lis 2013
Automatsko povlačenje je meni trajalo oko 5 dana, a kada sam zatražio 2-3. Otprilike, ne sjećam se točno više.

aktion

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
I za jedno i drugo 3 radna dana. (raihffeisen banka) trecag dana mozes da podignes :D osim ako te zovu da potpisujes papirice i zahteve i saglasnosti i opravdanost i bla i bla i bla.. U tom slucaju zavisi na kakvog si debila naleteo. Moj savet je da imas spreman neki fiktivni ugovor o delu, cisto da ubrzas proces.

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
Je l` moze osoba koja nema stalan posao da dobije tu karticu za paypal? Kupio bih nesto preko ebaya, pa me zanima.

mafica

Član
Tu od
17 Kol 2014
Može. Ja imam karticu na svom imenu i vodi se na meni a čak ni punoljetan nisam. O poslu da ne pričam.

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
U kojoj si banci uzeo to? Mislim, samo odes sa licnom tamo i oni te proslede i daju da popunis ona cuda?

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Kartica za paypal ti je VISA kartica trazi da ti naprave i onda napravi paypal.rs i verifikuj preko te VISA kartice ja sam paypal verifikovao preko VISA VIRTUON kartice a posle su mi napravili pravu VISA karticu

A da trebas i devizni racun i na racunu da imas 2.5 evra da bi ti paypal skinuo tokom verifikacije pa posle vratio.

Znaci treba ti devizni racun VISA VIRTUON ili VISA kartica povezana sa deviznim racunom na kom trebas da imas makar 2.5 evra ali stavi vise za svaki slucaj i kada verifikujes mozes placati preko ibeja,van Srbije ko ima paypal on placa i bez verifikacije jer mu posalju pare na racun sa nekog drugog paypal racuna ili zaradi negde pa mu posalju na paypal racun.

KontraVolta

Član
Tu od
13 Lip 2011
Imam oko 10$ na paypalu, na kartici ništa.. kad idem da platim nešto na ebayu od 2$, piše ono što i treba pisati kad nemam na kartici ništa.. al me zanima kako da skida sa paypala a ne sa kartice preko paypala? I čitam sada za taj automatic withdrawal, jel to svakih 15 dana, svaki mjesec ili kako?

Na vrh