• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sva pitanja Moneybookers / Skrill

vlasta

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2013
Kako otvoriti skrill nalog za firmu? Kada idem na business account, opcije su samo akcionarsko, komaditno, ortacko drustvo i d.o.o. Da li je potrebna verifikacija bank accounta da bi se podizao novac? Karticu nemam. Ako neko zna, bio bih zahvalan.

kasijus

Član
Tu od
1 Pro 2014
Dodao sam Intesin devizni racun na Skrill account. Ali nemam opciju da verifikujem racun.

hv17qg.jpg

Da li neko zna u cemu je problem.? Trenutno nemam nikakva sredstva na Skrill nalogu, niti na deviznom racunu, ako je to od znacaja za ovu situaciju.

Lyu Creative

Novi član
Tu od
4 Velj 2015
Pozdrav svima,

Ja imam Skril nalog ali ga nisam zbog trudnoce i posle zbog nege deteta koristila dobrane 2 godine, i sada kada sam odlucila da se opet aktiviram u freelance svetu i ulogovala se na svoj Skrill nalog videla sam da mi se obracunava neki inactivity fee i da mi pise -50 kao stanje koje se ponavlja iz meseca u mesec... Moje pitanje je sta da radim i kako ovo da resim, jer imam neki novac na oDesk nalogu koji je povezan sa Skrilom koje sad ne znam kako da primim posto mi Skill support nista ne pise? Da li ce mi skinuti od uplate sa oDeska ako je trazim i koliko?:sigh

I da koliko i kako se taj fee obracunava, na Skrill sajtu u help clancima nisam to uopste nasla.

Prilozi

• inactive user fee.jpg
    inactive user fee.jpg
    24.3 KB · Pregleda: 1,310

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Zdravo svima, imam jedno brzinsko pitanje u vezi Skrill kartice. Slao sam paket na pošti (u Hr) i dam teti da provuće mi Skrill karticu da platim tih 25kn. Sad mi se tih 25kn pojavilo na transaction history-u i vidim da se to ne vodi kao Skrill Card POS nego Skrill Card ATM i zaračunat je fee od onih 2$. Kak je to moguće, dali oni na pošti imaju neki svoj process povlaćenja novca sa kartica pa se to vodi kao dizanje sa bankomata? Nije neki veliki gubitak, samo je to jedna od onih zbunjujućih situacija pa ako se netko susreo sa time, nek se javi . :) .

Lyu Creative

Novi član
Tu od
4 Velj 2015
Dobila sam reply od heldeska vezano za inactivity fee na Skrill nalogu i evo sta kazu:

We would like to kindly inform you that you haven`t used your Skrill account for a period of at least 12 months and that is why the fee for inactivity occurred.

You can see more information about this on https://www.skrill.com/en/personal/fees/

Znaci ako se godinu dana ne koristi nalog skidaju jednom mesecno inactivity fee, u moj slucaju je to bilo 50RSD, tj pokusavali su ali nije bilo sredstava :DD

Lyu Creative

Novi član
Tu od
4 Velj 2015
MARKOMPOWER kaže:
Koliko dana otprilike trebam da cekam da mi stigne Skrill kartica??

Meni je stigla za tacno dve nedelje od trenutka porucivanja. (BG)

SpawneR

Moćan
Tu od
31 Lis 2013
Ako može neko ko je učestvovao u ovoj temi da mi odgovori na neka pitanja kako ne bi premotavao stranice unazad...

- Šta mi je potrebno da bi digo novac sa skrilla u Srbiji? Koji je prag za isplatu, da li šalju novac kao adsense na devizni račun?

Ako može neko ko je učestvovao u ovoj temi da mi odgovori na neka pitanja kako ne bi premotavao stranice unazad...

- Šta mi je potrebno da bi digo novac sa skrilla u Srbiji? Koji je prag za isplatu, da li šalju novac kao adsense na devizni račun? Mi

G_unit

Novi član
Tu od
25 Ožu 2014
Potreban ti je samo devizni racun, koji trebas da verifikujes da bi imao mogucnost da prebacujes novac, ogranicenja nema.

mixer93

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Pozdrav svima. Treba mi osoba kojoj bih sa svog skrill naloga prebacio nekih 5e koje imam, a za uzvrat mi trebaju 5e koje je moguce koristiti za online kladjenje. Nemam Skrill karticu ni Visa tekuci racun tako da mi je jedina opcija da te pare skinem preko Mozzart kladionice u srbiji i zatu su mi potrebne pare koje mogu da koristim za kladjenje jer ovih mojih 5e nisu omoguceni za to. Da li ima neko zainteresovan da mi pomogne? Znam da nije neka suma u pitanju ali me bas nervira da mi stoje pare tamo i da ne mogu da ih podignem, a ovako smo svi na dobitku :)

masic1

Član
Tu od
21 Velj 2011
sta ti tacno treba imam jer trazis da meni prebacis 5.00e pa da ja uplatim na kladionici ili da ja svojih 5e prebacim na tvoju klkadionicu.

AmazingHulk

Član
Tu od
27 Stu 2013
Ima li tko iz Hrvatske iskustva povlačenja novaca sa Skrilla na bankomatu?

Na kojem je najbolje to obavljati? Siguran sam da će konverzija bit bezobrazno loša + onaj fee od 1.85 EUR (il kolko već).

Cafa

Član
Tu od
26 Svi 2015
AmazingHulk kaže:
Ima li tko iz Hrvatske iskustva povlačenja novaca sa Skrilla na bankomatu?

Na kojem je najbolje to obavljati? Siguran sam da će konverzija bit bezobrazno loša + onaj fee od 1.85 EUR (il kolko već).
Dobiješ dobar tečaj, konverzija i fee se skoro ne osjete, ali samo ako na bankomatu odabereš opciju "bez konverzije" a ne onu drugu gdje ti nudi tečaj od 7.19 za euro ili neku sličnu smiješnu vrijednost.

Ja koristim Erste i RBA bankomate uglavnom.

steste

Novi član
Tu od
26 Lip 2016
Zdravo,
danas mi je bankomat progutao skrill karticu .Da li znate koja je procedura za podizanje kartice?Nedelja je i moram da cekam sutra da bih dobila banku koja mi je progutala ,a do tad volela bih da cujem da li se to jos nekom desilo?

Tu od
22 Kol 2014
Prvi put cujem za ovo, jednom mi se desilo da sam hteo da dignem odredjenu sumu novca ali nisam imao dovoljno (malo sam se preracunao). Bankomat mi je izbacio obavestenje da nemam dovoljno na rucunu i izbacio karticu, ali sa gutanjem nisam imao iskustva

straxi12

Novi član
Tu od
24 Srp 2016
Pozdrav svima. Da li mogu da otvorim racun na Skrill-u, i tu da mi stize novac koji zaradjujem od upworka, a da novac podignem za nesto vise od godinu dana? (kad napunim 18 i uzmem karticu koja je potrebna)

Rodin365

Novi član
Tu od
28 Srp 2016
Uplatio sam novce na jednu stranicu preko Skrill prepaid mastercard i sad bih trebao napraviti isplatu,ali me ta stranica traži sljedeće podatke :, IBAN and BIC code.
Jel zna netko što treba da upišem pod te podatke? Hvala unaprijed

Bronson

Novi član
Tu od
2 Ruj 2016
Pozdrav svima
Kada sam se registrovao na skrill upisao sam svoje ime malim slovima a umesto ć sam upisao c. Zna li neko da li ce mi ovo mozda praviti neke probleme kada budem povezivao svoj skrill nalog sa racunom u banci?

Na vrh