Facebook Stranice se ne mogu spojiti , Blok ili Bug??

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
Poruka
19
Pozdrav

Problem mi se poceo javljati prije manje od 3 mjeseca.

Imam 5-6 stranica za spojiti, koje nikada nisu prije spajane , imaju ista imena i sve uslove za spajanje ispunjavaju, ali kada pokusam spojiti, pojavi mi se problem.
(An error has occurred while merging pages. This may be caused by your attempt to merge too many pages.)

Da li je neka blokada ili?

Prilozit cu i screenshot pa pogledajte.

Pozz

Prilozi

• 111111.png
    111111.png
    3.7 KB · Pregleda: 118

dragaN.

Član
Tu od
29 Lis 2013
Poruka
98
Ne mozes spojiti vise od 2 stranice koliko ja znam i moraju da imaju makar slicna imena

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
Poruka
19
dragaN. kaže:
Ne mozes spojiti vise od 2 stranice koliko ja znam i moraju da imaju makar slicna imena

Imaju potpuno ista imena, nikad nisu spajane

aca888

Novi član
Tu od
16 Pro 2017
Poruka
1
Kada zelis da spajas stranice, spajaju se dve koje imaju slicno (isto) ime[vrlo je moguce da ti ovo predstavlja problem, cudni su po tom pitanju], al je potrebno i da 7 dana unazad na njima nije menjano ime.

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
Poruka
19
aca888 kaže:
Kada zelis da spajas stranice, spajaju se dve koje imaju slicno (isto) ime[vrlo je moguce da ti ovo predstavlja problem, cudni su po tom pitanju], al je potrebno i da 7 dana unazad na njima nije menjano ime.

Ja sam do sada spojio oko 20 stranica, znači 4 u 1, pa opet 4 u 1 itd...Međutim od prije 2-3 mjeseca imam još nekih 15tak stranica po 5000 followa koje ne mogu spojiti, potpuno isto ime imaju, i nikada nisu spajane (Nove stranice :D) ni jednu od njih ne mogu da spojim, na svakoj mi izbacuje gore sto sam naveo

dragaN. kaže:
Cek, jel zelis da spojis svih 5 odjednom ili?

Ne, jednu po jednu

Na vrh