• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stari clan jos od 2008/2009 godine

Haris1991

Novi član
Tu od
26 Sij 2022
Pozdrav svima. Zovem se Haris dolazim iz Mostara, a stari nick mi je Hara91. U zadnje vrijeme trazim neke informacije i sjetim se ovog foruma jer ovaj forum je bio mjesto gdje sam ucio prve korake o internet zaradi i zahvaljujuci ovom forumu zaradio sam prve novce na internetu, tako da trenutno ovaj post pisem sa nekom posebnom.emocijom, takodjer bio mi je od velike pomoci i kasnije, ali zadnjih 4-5 godina sam nekako valjda od preokupiranosti vodjenjem firme zaboravio skroz na forum koji mi je dao puno toga. Trenutno sam vlasnik firme koje se bavi online trgovinom, odnosno prodajom putem web shopa, i dosta uspjesno poslujemo vec 6 godina i imamo 7 uposlenika. Sada smo u situaciji da trazimo novo web shop rijesenje jer nam je trenutno coustom rijesenje i pojavili su se problemi jer kod coustom rijesenja ne mozete puno toga sami mjenjati, gotovo nista, osim dodavanja proizvoda i objave postova na blogu, tako da nam sada svaka nadogradnja dosta skupo dodje jer za svako izmjenu moramo angazirati agenciju koja nam rad naplacuje po satu i to zaista dodje dosta novca i za neku malu izmjenu, a o cekanju za najmanju korekciju i da ne pricam😀Zato bi zamolio sve one koji imaju iskustva u izradi web trgovina da daju svoj prijedlog web shop rijesenja. Moji pikovi su za sada: nopcommerce, woocommerce, shopify. S tim da mi se nopcommerce nekako najvise dopada po onom sto sam vidio, ali vidim da se ta platforma na nasim prostorima slabo koristi, pa sam malo skeptican. Woocommerce mi je ok, ali imam osjecaj da svi woocommerce(wordpress)shopovi malo sporije rade u odnosu na ostala rijesenja. Svako podijeljeno iskustvo bi dobro doslo. Unaprijed hvala i veliki pozdrav za Davora(mislim da smo nekad davno dijelili admine na face stranici besplatne sms poruke😀), koja je tada imala oko 180k tadasnjih obozavatelja xd.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
...forum koji mi je dao puno toga. Trenutno sam vlasnik firme koje se bavi online trgovinom, odnosno prodajom putem web shopa, i dosta uspjesno poslujemo vec 6 godina i imamo 7 uposlenika.
Čestitam Harise, 🤝 ti si znači jedan od primjera naših uspješnih Forumaša. ;)
Dobrodošao opet na Forum, nadam se da ćeš ovdje pronaći rješenje koje tražiš, kao i da će Davor pročitati tvoj pozdrav. 😃

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
Trenutno sam vlasnik firme koje se bavi online trgovinom, odnosno prodajom putem web shopa, i dosta uspjesno poslujemo vec 6 godina i imamo 7 uposlenika.
Ali ne bavite se valjda samo online trgovinom preko web shopa, kad imaš 7 zaposlenih? Jeli točno?
Vjerojatno ste firma, ono, koja sastavlja računare i prodaje ih, pa imate i servis?
To je bitno za znati - tip firme. :)

Na vrh