• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta voze forumaši?

Lala

Član
Tu od
2 Lis 2011
Videla sam Narednik James vozi Kruza.Mislim da je skroman ako uzmemo u obzir šta bi uzeli drugi forumaši :).
Šta vi ostali vozite ako nije privatna i poverljiva informacija te koliko vam je star automobil?

Meni je dragi pripomogao da se vozikam u bubi iz 2003 i nisam baš zadovoljna sa njom :naa.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Nije moja slika ali je moj skoro identican samo sto nema siber na krovu.

nV0vHfV.jpg

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Ja vozim hyundai sonatu iz 2002. Prezadovoljan sam, samo sto puno trosi, to mu je mana, pa sam morao plin da ugradim.

Hyundai-Sonata-2002-Car-3.jpg

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
joker123 kaže:
Sceko kaže:
Trenutno Audi TT

Koliko trosi?

Ne bih znao konkretno bez da te lazem meni nekih 9 ipo 10 litara zavisi kako ga vozis 1.8 turbo 5v

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Samo bahato, samo bezobrazno. Ne znate vi šta su prave vrele gume.

zarkovo23jun_zps4887338c.jpg

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
zlatko78 kaže:
Vozim Daciju Sandero 2011 1.4 i mogu reci odlican auto za te pare

Ja sam se lozio da uzmem Dustera :).

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Alfa šije Dustera, pogotovo 159. :D

Ja sam vlasnik Fiat Brave, mislio sam da pređem na Alfu do kraja godine ali ne verujem da će mi finansije dozvoliti, pošto planiram da ostavim ovaj auto, nekako mi se ne razdvaja od njega, suviše dobro služi i dobro sluša. :D

Ali kad tad ću se upisati u klub Alfista. xD

Predradnik

Aktivni član
Tu od
27 Srp 2014
Dalmacija je tako mala da nikakve potrebe nema za motornim vozilima. Ja neman motorno vozilo nit san ikad ima.

Narednik James

Aktivni član
Tu od
5 Stu 2011
Drago mi je da je moj Cruze potaknuo na ovu temu :D Mislio sam se između Cruzea 2011, Passata 2007, C klase 2005 i Megana 2011, sve do 7.500E...ali je prevagnuo komentar familije i prijatelja "šta švabo napravi" tako da sam odma otpiso švabe jer ne volim konzervativna mišljenja :D Kako kažu "Di svi isto misle, tu nitko ništa ne misli"...

BlackSwan

Aktivni član
Tu od
24 Ožu 2012
Ja se plašim vožnje :p Išla sam na obuku ali nisam se usudila da polažem ... tako da taxi :p

mafica

Član
Tu od
17 Kol 2014
@anarchox - je li moguće da je to na ramskom jezeru?

Maloljetan sam, polagat ću moći tek 1.1.2016. (23.12. rođena ali tih dana ne rade).

Trenutno mi je "pod kućom" audi a4 b5 kojeg ne smijem vozati, ali eto tu je stoji.
Audi_A4_B5_1.8_1997_Modellpflege_1.jpg

...dok za moje roditelje koji su u Njemačkoj... iskreno ne znam šta voze :-$

Na vrh