• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sta se desava kada pokrenete Youtube kanal+ Top Tech

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Recimo samo da sam uložio oko 500 eura u njega, reklamiranje, logo, baneri, intro i outro video. I slične stvari. I ja sam još uvijek početnik a pogledao sam na stotine sati how to YouTube. Hvala na prijemu.

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Pratim ja ovaj forum dugo vremena, samo nisam se registrirao prije.

Ovo je posao koji iziskuje strpljenje i ako se može uložiti bilo bi super.
Moj slijedeći ulog je DaVinci Resolve Studio, skoro 300 eura. Al moraš jer free verzija je ograničena i ne nudi više ono što meni treba.

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Je, neda mi se više radit fizički posao zato ovo gledam kao ulog u svoju budućnost.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Moj slijedeći ulog je DaVinci Resolve Studio, skoro 300 eura. Al moraš jer free verzija je ograničena i ne nudi više ono što meni treba.
Bilo bi za očekivati da ti je to bio prvi ulog, no u redu, kako ti paše. :)
Nisam koristio DaVinci, a ono što bih osobno preporučio je Vegas Pro, koji je visokoprofesionalni program, naravno, treba'će ti neko vrijeme za ovladati njime i nije ni on free. ;)

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Za početak je i free verzija bila super, tj još je. Al za nastavak treba plaćena verzija. Naučiti raditi sa njim i nije teško posebno jer na YT ima milion tutoriala kako i šta, kako podesiti da render bude u što boljoj kvaliteti i slično. Vegas Pro je isto za neku cifru ili je pretplata kao i Adobe Premiere Pro?

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
Je, neda mi se više radit fizički posao zato ovo gledam kao ulog u svoju budućnost.
U pravu si sto tako mislis,ali licno radim vise raznih poslova,jer ne mora da znaci da ce YT vecno opstati i placati.

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
E drugari,nemojte misliti da je tema mrtva.
Za koji dan ce biti puna 4 meseca rada TOP TECH kanala,pa ce i novi rezultati biti dostupni.
Znaci javljam se uskoro sa novom statistikom.

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
Hvala jos jednom svima sa ovog foruma,a i ostalima,koji su me zapratili.:)

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
Hvala jos jednom svima sa ovog foruma,a i ostalima,koji su me zapratili.:)
A što je ovo nije umro neko valjda? Ili YT kanal možda? Nije valjda.
Sad nemilo padaju YT kanali čitam i ovdje kod nas na forumu. :D

Na vrh