• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sta se desava kada pokrenete Youtube kanal+ Top Tech

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
Jesam li vam objasnio da trpam sto vise videa zbog algoritma.
Posle cu brisati one koji ne daju rezultate.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Ma mene je samo zanimalo jeli stvarno imaš dron jer mi nisi nikad to spominjao. Ako ga imaš, pozivam te da otvoriš novi topic o dron iskustvima, to jeste zanimljivo, no bojim se da ipak neće biti ništa od toga? :D Nema veze, sve je O.K.

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
I ja sam samo napisao svoje mišljenje. Bilo bi bolje da je video drugačiji. Pa ga ne bi trebao brisati.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
He he, :D nemoj se sad vadit na Kapetana, ali dobro ‘ajde, može i tako; polako.
Jedino je bitno ne zbuniti se ako te tko pita Quo vadis, Mico? :geek:

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
A da.
12.jpg

"Raja je krenula da se pali i žari". :p

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
'Ajde Radijski Voditelju, nema potrebe da obeshrabruješ Micu tim citatima Ramba Amadeusa. 🎸
Situacija nije reprezentativna, to ni Mico ne poriče (možda je kriv algoritam), :giggle: ali pomak je vidljiv i na grafu, a svako putovanje počinje prvim korakom, ovo kad već citiramo... :D

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Kolega samo ne odustajati. Većina ti je sugerirala da snimaš u 1080p ili većoj rezi, da promjeniš naziv. Ti ostaješ pri svom jer eto ti si autor. Mijenjaj sve što treba da bi kanal išao gore.

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
Kolega samo ne odustajati
Pozdrav
nisam znao da smo kolege,ali hvala na savetima.
Verovatno imas i ti kanal,pa ne bi bilo lose da nam das link da ga malo pogledam i uvidim gde gresim.

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Forumske kolege. Imam kanal, čeka odobrenje od YT da mogu oglase stavit. Ako bude to to, stavim ovdje.

TiToBodyBag

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Nije problem. Muka prava je bilo doći do
4000h i 1000 pretplatnika. Al se uspije sa puno truda.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
7 mjeseci
7 mjeseci, no i ja mislim da ti to ništa ne govori Mico, prvo jer ne znaš koliko je Tito vičan, sposoban i zna o videima i YouTubeu. :unsure:
Ne znamo ni koji mu je kanal, a Tito se suzdržava od postavljanja linka jer ne želi ispasti spamer, i ja kao mod to pozdravljam. (y)
Dobrodošao Tito na naš Forum. :)

Na vrh