• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skrill Pomoc!

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Zdravo svima na forumu. Zeleo bih da podelim sa vama ovo, ako nije tesko procitajte tekst do kraja i pokusajte mi pomoci.

Imam jedan problem sa Skrill-om. Imam Erste poklon karticu. Naime, posto sam prethodno bezuspesno verifikovao na onaj standardni nacin (upisivanjem tacne valute, nakon skidanja novca sa kartice), uspeo sam da verifikujem karticu, kontaktiranjem Skrill centra i slanjem slike svoje licne karte. Posto bi trebalo da je sada sve u redu, cak i pise "Verified", stvar je u tome da kada kliknem na Withdraw, nailazim na korak gde trebam da odaberem karticu na koju zelim da preuzmem novac. Problem je sto pored te kartice ponovo pise "Verification needed. Verify now".

image.png

U sledecem koraku me odvodi na stranicu Erste banke. Na kraju procesa dobijam "Provera autentičnosti je uspešno obavljena. Želimo Vam prijatnu kupovinu. "

image.png

Primetio sam da pise 2,00 eur - zasto? Ali to nije sve, nakon stranice Erste banke, dobijam poruku od Skrilla: "Upload and verification failed. Please try again." Svaki put ista poruka.

image.png

Imam novac na Skrillu, i trebalo bi da je sve u redu, ali iz nekog razloga ga ne mogu podici. Kontaktirao sam Skrill ponovo, i rekli su mi da vidim sa bankom, da li postoji neka restrikcija sa njihove strane, i da li oni mozda misle da je moj account "Gambling", iako nije (novac je zaradjen preko ELANCE-A.). Ne bih znao ni kako u banci da iznesem problem, i ne znam koliko su oni sa tim svim upoznati.

Bio bih presrecan kada bi se moj problem resio, i kada bi mi neko izasao u susret. Unapred hvala puno.

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
Iscimaj ih na twitter-u, mene uglavnom uvek ispravno upute gde da se obratim ili kako da resim. Ako odes sa ovim pitanjem u filijalu, mislim da mozes da ocekujes samo gomilu bledih pogleda.

obelix011

Aktivni član
Tu od
29 Stu 2011
Mislim da ti je naj jednostavnije resenje da od Skrill-a narucis njihovu karticu, ja sam tako uradio bas da bi preskocio domace banke i nikada nisam imao problem.

ZezKez

Član
Tu od
26 Lip 2012
Moj predlog je da narucis skrill karticu mnogo je jednostavnije.

A mislim da ima mnogo njih na forumu koji koriste Skrill i koji bi ti mogli poslati sa njihovog akaunta novac, a da im ti uplatis postnetom ili odakle si vec.

Probaj sa drugom karticom da povežeš, možda je problem do banke.

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Hvala na odgovorima. :)

Pa ja bas i ne bih da uzimam Skrill karticu, ali ako ne uspem da pronadjem resenje, mozda cu i morati. Takodje sam pokusavao da nadjem nacin da izbrisem i opet dodam moju Visa karticu, ali je nemoguce, jer je primarna. Samo ukoliko dodam tamo novu karticu, mogu tu drugu da stavim na primary card, a zatim obrisem prvu, ali imam samo tu Erste karticu i tekuci racun koji mi ne vrsi posao.Najvise me nervira sto novac stoji vise od mesec dana tamo.

Malo cu da istrazujem, a ako je neko imao iskustva neka ih podeli.

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Nista ti nece bit lose i da uzmes Skrill karticu ja je imam i to je nesto najbolje sto postoji :) za sekund pare podignem na bilo kom bankomatu.

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
sunbeach kaže:
Kada su ti skinuli 2e da li si upisao verifikacioni kod.

Oni meni jesu skinuli oko 2e, a ja sam trebao da im upisem tacan iznos u cent, proverom svog racuna. Posto ja nisam upisao par puta tacno, rucno su mi oni verifikovali karticu (vidi gore tekst), i sa te strane bi trebalo da je sve u redu.

Ali ja stvarno ne znam, koja je greska sa Skrill-om ili bankom, kad mi i dalje na neki nacin "blokira" karticu. Pozdrav :D

optimista

Iskusan lik
Tu od
11 Kol 2011
Ja sam imao slican problem, i resio sam ga jer sam se cimao skoro 2 meseca, ali kartica mi je stigla u roku od 15dana. Pokusaj preko podrske da ti pomognu, meni je tako uspelo.

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
optimista kaže:
Ja sam imao slican problem, i resio sam ga jer sam se cimao skoro 2 meseca, ali kartica mi je stigla u roku od 15dana. Pokusaj preko podrske da ti pomognu, meni je tako uspelo.

Upravo sam ponovo kontaktirao njihovu podrsku. Sacekacu njihov odgovor. Hvala svima. :)

Pisao sam im i ranije, ali rekli su mi da je do banke, a ja stvarno ne znam kako bih ispricao sve ovo njima.

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
Znam da kartica stize odvojeno u odnosu na PIN kod. Zanima me nacin dostave/procedura primanja te kartice. Posto nisam siguran da cu biti prisutan. Hvala.

ZezKez

Član
Tu od
26 Lip 2012
Skrill karticu ti dolazi na adresu i to je to, može da ti uzme bilo ko u kući nije problem. Pin kod dolazi nakon nedelju dana isto u koverti kao i kartica i to je to.

Srećno u korišćenju i podizanju parica.

Beban96

Novi član
Tu od
25 Tra 2015
ZezKez kaže:
Skrill karticu ti dolazi na adresu i to je to, može da ti uzme bilo ko u kući nije problem. Pin kod dolazi nakon nedelju dana isto u koverti kao i kartica i to je to.

Srećno u korišćenju i podizanju parica.

Hvala :D

ZezKez

Član
Tu od
26 Lip 2012
Da ne bih otvarao novu temu pisaću ovde. Malopre sam hteo da povežem neku karticu na PayPal, probao sam Payoneer nije moglo i ono iz dosade daj da probam Skrill i prihvatilo mi je.

Ušao sam na Skrill skinulo mi je 1 funtu, i dobio sam obaveštenje da ću u roku od dva dana dobiti u Description kod koji je potreban da se ukuca. Da li je neko pokušavao ovo isto i kakva su iskustva?

Obavestiću vas za par dana da li je došao kod i da li sve funkcioniše kako treba.

Na vrh