• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skrill - pitanja

Berserker

Novi član
Tu od
30 Sij 2016
Zdravo svima! Nadam se da ce neko biti u mogucnosti da odgovori na moja pitanja o Skrill servisu...Naime, ja sam iz BiH i prije neki dan sam otvorio devizni racun u vise valuta (podrzava vise valuta) - multivalutni racun. Uz taj racun cu dobiti Visa GOLD debitnu karticu.

Mene sada zanima, da li iko zna da li bi Skrill prihvatio ovu debitnu karticu? Da li ja samo registrujem karticu ili ukucavam i IBAN i SWIFT kod kao verifikaciju? Da li Skrill verifikuje tako sto unosite iznos koji vam skinu sa kartice i daju vam kod, ili je samo skidanje sredstava pa se to ukuca?

Hvala. :waving

Na vrh