• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skrill Kartica

barbarosa

Član
Tu od
17 Kol 2014
Zdravo svima,
mozda sam pogresio topic,ako jesam izvinjavam se zbog toga.Zelio bih da pitam,znaci hocu da izvadim Skrill karticu,ali mi nije jasno procitao sam negdje da nije dostupno u BiH pa jeli o istina?I da li ima negdje na forumu citav proces,ako je moguce u BiH,jer sam iz BiH.
Pozdrav.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Dostupna je u BiH. Pored mene znam još jednog iz BiH koji koristi Skrill karticu. Otiđi na skrill.com i registruj se.

barbarosa

Član
Tu od
17 Kol 2014
Vatra Wolf kaže:
Dostupna je u BiH. Pored mene znam još jednog iz BiH koji koristi Skrill karticu. Otiđi na skrill.com i registruj se.
U redu hvala na tome,jos jedno pitanje,posto jos verifikacija traje dugo a ja trebam da prebacim neke pare sa microworkersa na skrill koji nije verifikovan pa da li mogu da prebacim i da posaljem novac nekome posto mi nije verifikovan?

MilosA

Član
Tu od
27 Velj 2015
imam i ja Skrill, neverifikovan za sada. imaš 2.500 EUR prometa na kartici pre nego što moraš da verifikuješ. ja sam podneo zahtev pre par dana i ni traga ni glasa još uvek od njih...

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
MilosA kaže:
imam i ja Skrill, neverifikovan za sada. imaš 2.500 EUR prometa na kartici pre nego što moraš da verifikuješ. ja sam podneo zahtev pre par dana i ni traga ni glasa još uvek od njih...
To je limit koliko možeš imati? Kad digneš opet može slati toliko?

barbarosa

Član
Tu od
17 Kol 2014
MOze li neko dogovor na ovo pitanje da li mogu slati novac i koliko,sa neverifikovanim skrill racunom na drugi?

obelix011

Aktivni član
Tu od
29 Stu 2011
barbarosa kaže:
MOze li neko dogovor na ovo pitanje da li mogu slati novac i koliko,sa neverifikovanim skrill racunom na drugi?

Mozes sigurno da saljes sa tvog ne verifikovanog na drugi skrill racun ali koliko to ne znam.

MilosA kaže:

A odakle ti ta informacija?
Nemoj da pises ne proverene informacije................ljudi su dosta zbunjeni i bez tebe.

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Ja u BiH (ni u Hrvatskoj) ne mogu dobiti Skrill karticu. Imam verificiran račun, dovoljno sredstava na njemu, ali uopće nemam opciju na računu da se prijavim za karticu. Kada na Skrill websiteu kliknem link za Skrill Card dobijem praznu stranicu i samo piše 'Forbidden'.

Kada ovdje - https://www.skrill.com/en/personal/fees/ odaberete BiH kao državu, nestane Skrill kartica, što znači da nije podržana. Koliko sam još našao na stranicama Skrill kartica je dostupna samo u zemljama EEA (Europskog gospodarski prostor), to su zemlje na slici označene plavom bojom + Švicarska, Norveška i Island.

655px-European_Economic_Area_Agreement.svg.png

Tako da ja stvarno ne znam kako ste vi neki iz BiH dobili karticu. :bo:mad

Tu od
30 Svi 2015
Jako jednostavno, ako ti je skrill card aplikacija dostupna to znači da je moguće imati u toj državi.

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Anis Arpadzic kaže:
Jako jednostavno, ako ti je skrill card aplikacija dostupna to znači da je moguće imati u toj državi.

Nije to upitno. Nego kako netko (VWolf i još neki) iz BiH tvrdi da ima Skrill karticu, a to još nije moguće?

Tu od
30 Svi 2015
Gogo7 kaže:
Anis Arpadzic kaže:

Nije to upitno. Nego kako netko (VWolf i još neki) iz BiH tvrdi da ima Skrill karticu, a to još nije moguće?

Najbolje da kontaktiras skrill i da vidiš sa njima. Možda nude neke custom planove? Koristio sam skrill ali nikad nisam imao njihovu karticu.

Na vrh