• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skrill bug ili sta.....

kliknimisem

Član
Tu od
17 Svi 2012
Logujem se danas na skrill nalog posle duze vremena i nakon par minuta i pregleda nekih help stranica nakon sto kliknem na My account izadje mi neki account na ruskom ili nekom drugom jeziku, znaci svi podaci ime, prezime, email, novac itd.

Ali fora je sto kad stojim na kao pocetnoj stranici skrilla pise u gornjem desnom uglu moj mejl ali kada kliknem na My account dobijem podatke neke na ruskom ili kakvom vec jeziku nekog drugog accounta. Nisam uradio printscreen, ali se secam da su u gornjem uglu stajala neka zuta slova sa nekim obavestenjem. Posle sam se izlogovao i sada mi account normalno radi.
Jeste imali slicnih iskustava?

K4rlo

Novi član
Tu od
12 Lis 2012
Mozda nisi bio na skrill-u nego na nekoj "fake" stranici koja ima isti izgled kao skrill. Nazalost ima ljudi koji se i time bave. Naprave sajt da isto izgleda kao skrill (paypal, payza, ...), ljudi unesu svoje podatke (ime i sifru) i posle ostanu bez para. Nekad cak i domen moze da prevari. Npr:

nesto . skrill . com (je ispravan sajt)
skrill . nesto . com (je lazni sajt)

Moj savet ti je da promenis sifru na skrill-u za svaki slucaj i uvek da proveris domen pre logovanja na sve vaznije sajtove.

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Da iskoristim temu, mada ne znam da li je bag ili ne.
Na Skrilu imam jednog referala koji je primio uplatu na svoj nalog, izvadio njihovu karticu i podigao pare na bankomatu u Srbiji. Ja nisam dobio nista od toga. Na stranici za referale stoji: Your progenies have not made any transactions. Da li je bag ili ja namam nista od ovakvog tipa transakcija ili treba da prodje neko vreme da dobijem neki procenat?

Na vrh