• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SEO - Link Building Forumima

cwvps

Član
Tu od
21 Srp 2015
Ja za jednog od svojih klijenata radim upravo to, postavljanje komentara po forumima i reklame kad prikupim dovoljan broj postova. Ovo je malo drugačije od čitave priče, bar se meni čini, jer ja ne ostavljam bilo kakve komentare. Ostajem u niši i odgovaram na pitanja, pomažem kome treba pomoć, sve vreme se konsultujući sa klijentom. Link u potpisu je više tu da, ukoliko im se odgovor dopao ili im je bio od koristi, da vide ko je iza njega. Koliko sam ja shvatila svog klijenta, nije cilj postavljanje linkova u nedogled, već prodaja, a kompanija će prodati nešto ukoliko se pokaže kao stručnjak u toj oblasti. Veliki broj linkova tu dođe samo kao mali plus.

Na vrh