• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Saradnja - affiliate kladionice

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Treba mi neko ko ozbiljno radi affiliate kod najboljih kladionica na internetu. Hocu da se registrujem preko njegovog linka, a da mi vraca 80% od svega sto zaradi preko mene.

Javite se ovde ili na PP.

Hvala.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Tebi treba affilate link i onda da ti vraca 80% od zarade od tvog referal linka,evo ja cu napraviti afilate link a ti kazi koji hoces i registruj se preko mog referal linka.

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
2.2 Minimum Referral Requirement

All bet365 affiliates are required to refer a minimum of 5 active Customers within a three month period of joining the program. Should an affiliate not reach this requirement the affiliate account may be closed, but you will have the option to open a new affiliate account.
Meni je palo na pamet da na ime brata otvorim aff nalog i da se preko njega registrujem, ali to nije tako lako. Zato mi treba neko ko se ozbiljno bavi ovim.

Na vrh