• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajtovi koji su se dobro pokazali za razmenu traffica

branislav7539

Novi član
Tu od
30 Kol 2015
Cao ljudi svima , ovo su sajtovi koje sam koristio na jednom kanalu . I dobro su se pokazali za preglede na youtube , jedino cete potrositi vreme na kliktanje . Kao sto vidite koristio sam ove sajtove i poslao sam za partnership sa curse-om i prihvatili su .

Pa sam hteo da podelim sa vama

Prilozi

• Slika 1.jpg
    Slika 1.jpg
    95.6 KB · Pregleda: 556
Sta vam znace ti lazni pregledi? Nikakvu zaradu nemas od tih pregleda

Loxo kaže:
Sta vam znace ti lazni pregledi? Nikakvu zaradu nemas od tih pregleda

Da to svi znamo , ali ti kad imas vise pregleda na svom kanalu , tvoj kanal ce biti izbacen sa strane , ako neki video ima 5000 pregleda , tu ce biti i moj video izbacen sa strane posle necijeg klipa . A ljudima postajes zanimljiviji kad imas vise pregleda . Pa ih onda kao oni ae samo cu da pogledam sta ovaj snima pa da vidim zasto ga tako gledaju puno . To je manipulisanje ljudima vise . I onda posle ljudi koje si izmanipulisao dolazi novac . Psihologija

To nikakve logike nema, kakva je to crna psihologija?
Koliko si novca do sada zaradio ovako? :)

Loxo kaže:
To nikakve logike nema, kakva je to crna psihologija?
Koliko si novca do sada zaradio ovako? :)

Samo 59 dolara , jbg dosta :D .

Koliko si vremena utrosio na ove preglede, a koliko na klipove? I koja ti je tematika kanala?

Loxo kaže:
Koliko si vremena utrosio na ove preglede, a koliko na klipove? I koja ti je tematika kanala?

Oko 7 dana , nije mi bio problem da otvorim nekoliko stranica odjednom jer imam protok 100 mb/s , oko klipova se nisam bas puno ni trudio ,mada smatram da sam jako malo vremena utrosio . Mozda jer mi komp non stop ukljucen , ali nisam pored njega . Vise je bilo odradim sve
i to je to . Tema je uglavnom o igrama , kao sto vidis napisao sam da sam sa curse-om u partnerstvu . A curse prihvata samo gaming kanale

Ja sam usao u BBTV sa 10 klipova i sa mnogo manje ulozenog vremena od njega. Hocu da mu dokazem da bolje to vreme da ulozi u kvalitet klipova i kad se vec vodi psihologijom bolje da stavi neke dobre naslove, opise i tagove umesto da trosi vreme na lazne preglede.
Inace ti pregledi mogu i skoro bez truda sa nekim botovima da se nabiju.

Ali uslovi curse su 9000 pregleda mesecno a bbtv 1000 kojim botovima i te botove i te sajtove ne treba vise koristiti kada se udje u mrezu da ne bi doslo do izbacivanja iz mreze.

volimdaucim kaže:
Ali uslovi curse su 9000 pregleda mesecno a bbtv 1000 kojim botovima i te botove i te sajtove ne treba vise koristiti kada se udje u mrezu da ne bi doslo do izbacivanja iz mreze.

Naravno da ne treba , ja sam to koristio samo da bi usao u mrezu .

Meni malo nije jasno zasto juriti ulazak u neku mrezu kad u standardnoj varijanti preko adsense-a imas isto sto i kod partnerskih mreza?
Jesam li ja nesto propustio? Ako jesam molio bih Vas da mi neko objasni zasto je bolje biti u nekoj mrezi. Unapred hvala.

Back
Na vrh