• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress Sajt ne radi nakon promjene koda u function.php ???

SahMat

Član
Tu od
24 Ruj 2014
Htio sam prebaciti search na navigacioni meni, i sve lijepo nasao na internetu. Ubacio to u function.php i nakon azuriranja sajt je prestao da radi kao i administrativni dio. Tako da sada uopste ni na koji nacin ne mogu da pristupim sajtu. Nemam uopste ideju kako da rijesim problem kako bi uspio obrisati kod ???
Unaprijed hvala !!!! :(

vandanic

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2012
Pa uđeš preko CPanel-a ili FTP pristupa, skineš functions.php kod sebe na računar, izmeniš i uploaduješ nazad u isti direktorijum.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Na isti način prebaciš bekup koji si napravio pre nego si menjao fajlove. Pod pretpostavkom da si napravio rezervnu kopiju pre početka radova.

belmo996

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2012
To ti je samo jedna mala pouka da radis preko Text editora.Ja se uopste ne mogu snaci u kodu ako izmjenjujem fajlove preko WP Admin-a.

Uradi ono sto ti je @vandanic rekao i to je to ;)

SahMat

Član
Tu od
24 Ruj 2014
vandanic kaže:
Pa uđeš preko CPanel-a ili FTP pristupa, skineš functions.php kod sebe na računar, izmeniš i uploaduješ nazad u isti direktorijum.

Gdje mogu vidjeti kako se to radi ???

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Kad si platio hosting i domen stigao ti je i email sa podacima za preistup sajtu. Za cpanel pristupas preko adrese imesajta.com/cpanel, a za FTP pristup ti je potreban klijent (moja preporuka je FTPzila) i u njega uneseš podatke koji ti se nalaze u emailu.

SahMat

Član
Tu od
24 Ruj 2014
novii kaže:
Kad si platio hosting i domen stigao ti je i email sa podacima za preistup sajtu. Za cpanel pristupas preko adrese imesajta.com/cpanel, a za FTP pristup ti je potreban klijent (moja preporuka je FTPzila) i u njega uneseš podatke koji ti se nalaze u emailu.

Imam to i znam kako uci u cpanel ali onda nez dalje ?
Tj. ne znam kako naci i promijeniti function.php ?

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010

Ides na file manager>izaberes domenu>wp-content>themes>izaberes temu koja je instalirana>function.php i to je to, ili samo uploduj originalan function.php od te teme tu, a ovaj stari(function) fajl izbrisi.

SahMat

Član
Tu od
24 Ruj 2014
Srdjan87 kaže:

Ides na file manager>izaberes domenu>wp-content>themes>izaberes temu koja je instalirana>function.php i to je to, ili samo uploduj originalan function.php od te teme tu, a ovaj stari(function) fajl izbrisi.

Hvala problem rijesen :waving;)

Na vrh