• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rovad - gdje je nestao?

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Moderator na forumu Rovad mi je radio neke stvari, nakon isplate nestao je bez traga a posao nije obavljen do kraja i ne javlja se več skoro mjesec dana. Ne odgovara na mailove niti na skype a vidio sam da se u međuvremenu par puta logirao na ovaj forum pa eto ako neko ima neke informacije nek javi pa makar na pm jer mejsec dana je ipak dosta.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Tako je, uci. I meni se rovad ne javlja bas cesto a imao sam neke dogovore s njim, s tim da sam mu ja rekao znajuci da je ful zauzet rekao da moze kad god stigne a ako stigne nema veze. Vjerojatno se malo zaletio s previse posla sada kada su bili ispiti. Ne znam. Ja sam mu poslao poruku pa ce se valjda javit.

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Znam ja da je u Mostaru, tamo je več od prvog mjeseca.

Sve je to ok vezano uz učenje ali dogovarati neke dugoročne stvari + ne obaviti dogovoreno + dio unaprijed plačeno bez ikakvog obrazloženja stvarno nije ok.

O tome da očito ignorira moje mailove ne želim ni pričat.

Nema veze, vjeroajtno ovo čita i stvarno mi je žao što je ovako ispalo jer mi je puno puta pomogao do sad al ovo je neprihvatljivo. Ja za tih stotainjak kuna neču propast.

p.s. ako čitaš nemoraš se ni truditi poslati mail objašnjenja s moje strane bilo kakva suradja je završena.

EDIT : Pouka priče: Na internetu ne vjeruj ni svojoj mami.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Prije će biti da nema vremena i da će odraditi to što treba kad se vrati. Ipak fakultet je bitan čovjeku.

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
ne bi da kudim, ali stavite se u poziciju da ne znate lika, i da nekom platite i on vam se ne javlja...hm...to definitivno nije OK..

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Vatra Wolf kaže:
Prije će biti da nema vremena i da će odraditi to što treba kad se vrati. Ipak fakultet je bitan čovjeku.

Ma sve je to super kažem samo nakon dulje suradnje(i velikih planova) i svega ne odgovorit barem na mail(a logirat se na forum) je za mene sramota.

Svima nama ponekad pukne film pa dve-tri tjedna ne radimo ništa ali fer je ako si nešt obečao i dobio novce za to da barem pošalješ mail vrag bog nemogu sad odi u pm a ne apsolutno ignorirati svaki mail + skype.

Sad će vjerojatno bit da je svaki moj mail (šaljem sa gmaila) završio u spamu ili tak nešto :D

I opet naglašavam dosad je bio fer i korektan (i pomogao mi je nekoliko puta) a zašt to više nije neznam, zato sam i otovrio topic da vidim jer se kome javio.

hara991

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Sa Davorom sam prije mjesec dana bio na kafi.Ja mislim da je i sada u Mostaru. Nisam se ni ja odavno čuo sa njim,ali znam da mi je spoiminjao da mora rješavat ispite

james

Aktivni član
Tu od
8 Srp 2009
Zato se pare ne daju unapred nikad. Mozda neki mali avans i to je to, zavisi od posla.

sema

Dobro znana faca
Tu od
19 Stu 2010
draganukacek kaže:
Ima i u mostaru internet,mislim stvarno.uci na minut odgovirit na poruku...

A izgleda da stvarno neman interneta sudeći prema njegovom zadnjem javljanju na fejsu "ja ziv, internet mrtav... 22. veljača u 3:20"
A neznam za njega ali ja se ne logiram na gmail na nepoznatim računalima, a pogotovo javnim.

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
Pokopat ćete rovada prije nego da priliku da se izjasni...

Easy, ne vjerujem da je tip osobe koja bi screwala nekoga za sitnu lovu (možda za milijun novaca), ali za manje svote - ne :)

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Ma nitko ga ne pokopava al da je situacija cudna to u najmanju ruku je. I ponovno napominjem da sam do sada sa njim imao samo pozitivne suradnje tak da mi ej sve ovo glupo.

Radit nekom nesto što je plačeno i kad treba obavit zadnju trečinu ignorirat i ne javljat se mejsec dana ipak nije korektno, ili je pak cjela bosna bez interneta.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
Tu sam ja cijelo vrijeme bio - sad ću pokušat pokrpat sve što sam us***ao. Isprike svima koji su oštećeni zbog mene. malo je moja krivnja malo ovi provajderi za net, eto tako je kako je. Imam bežični net i signal tuče kroz dosta prepreka, kada sam uzimao uzeo sam čisto da imam nešto jer nisam imao ništa, a ovi su najmanje otezali sa instalacijom, sad vidim da sam se dosta za***ba al šta ću sad, šta je tu je.

Pozz

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Pa ti si ziv, uhh dobro je :D Vec sam mislio da si nestao kao Neo, e da, gde je Neo?! o_O

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
wizard kaže:
Pa ti si ziv, uhh dobro je :D Vec sam mislio da si nestao kao Neo, e da, gde je Neo?! o_O

Prema nepotvrdjenim informacijama, Neo je sebi kupio manju skupinu ostrva na Maldivima i tamo se povukao,
uziva u drustvu lijepih, zgodnih djevojaka..plovi jahtom po lokalnim morima, ispija Jack i pušika lagano Kubanku.

Hmm, nedostaje zaista taj genije na forumu..mozda neko od ostatka ekipe zna gdje se taj muva :deda

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Nije on takav tip, veruj mi :D Verovatno obilazi Svet vec par meseci haha :) Ehh, ne verujem da iko zna gde je on :/ Posto je samo odjednom nestao, tako je bilo i prosle godine, ali se vratio posle tri meseca, a sad ga vec nema jedno 5-6 meseci ;S

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
Evo moram pohvalit rovada javio se i ne samo da je odradio posao nego je jos i napravio više nego što je trebalo. :drinks

Na vrh