• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reklamiranje YouTube Kanala

ASVideos

Novi član
Tu od
24 Lis 2015
pozdrav svima, mislim da bi ova tema dobrodosla svima koji zele da zarade preko neta, fora je u tome da ovde reklamiramo nase akaunte na YT i da se medjusobno subskrajbujemo jedni drugima, gledamo klipove i lajkujemo i slicno, tako cemo svi kolektivno uspeti ukoliko nas ima dosta, evo mog akaunta, ostavite vase u daljim postovima i dobicete likove,share, and subscrib. Svi smo mi na Yt da bi postali poularni i zaradili koju kintu.
https://www.youtube.com/channel/UCOxQHHCQsbMIjf_6h5PJznQ/videos

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Ideja nije losa,jos samo da se dopadne adminu i ostalim clanovima.

kobascity

Član
Tu od
14 Ruj 2014
Evo i ja ću onda promovirati svoj novi kanal...14 po redu :) tek sam krenuo s radom na njemu... očekujem kroz mjesec dana oko 100 pretplatnika i jedno 10 000 pregleda na ovom kanalu...a onda u sljedećem mjesecu duplanje broja pretplatnika i broja pregleda... pa ćemo vidjeti kako će to ići :)

Moj novi kanal

Hvala svima koji pregledaju video, lajkaju, komentiraju i pretplate se :) javite se u PM svakako vraćam i sub i kom i lajk, a bogami i pregled(e) :)

GoldenDiceGaming

Novi član
Tu od
19 Srp 2016
Slazem se u potpunosti sa komentarom iznad,samo se tema ne treba brisati iz prostog razloga,da pokazes ljudima koji sadrzaj imas,pa mozda i bude bar 1 pravi sub,onaj kog zanima tvoj sadrzaj.Reklama nije obaveza nego da se privuku ljudi koje taj sadrzaj zanima takodje.

evo video pa koga zanima Overwatch na nasem jeziku.Hvala :D

dalinea69

Član
Tu od
27 Ožu 2015
Jeronimo034 kaže:
Loxo kaže:
Mislim da ova tema ne bi trebala da postoji, njih 5-6 se registrovalo samo da ostavi link kanala i nista vise (kao i ASvideos koji je kreirao temu, ostavio link kanala i nestao sa foruma :) ).

Em sto ne treba da postoji em sto nema nikakvu korist...Taj sistem sub4sub je najveca glupost koja ne moze nikako da se naplati...Cisto da pise da imas sub ali totalno beskoristan sub...Bolje 100 pravih nego milion laznih.
Pa nemora da znaci,ja sam zapratila kanale koji su mi se svideli.

svenko

Novi član
Tu od
24 Kol 2016
Dali mi mozete reci koji program je dobar za snimanje desktopa da mogu snimat za youtube. svi su neki free trial ili nece raditi na svim igricama i programima...

Hvala!

Na vrh