• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena "Pozovi prijatelje da lajkaju stranicu"

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Dugo već tražim najbolje i najjeftinije načine za punjenje fb stranica i zaključio sam da je to definitivno opcija u kojoj pozivaš prijatelje da lajkaju stranicu.

Problem je to što samo ih samo jednom možeš pozvati da lajkaju određenu stranicu pa mi je na pamet pala sljedeća ideja:

Idemo se udružiti i jedni drugima pozivati prijatelje na stranice po principu: "Ja tebi, ti meni".
Po mom dosadašnjem iskustvu, otprilike 10-30% pozvanih će lajkati stranicu.
Računica je sljedeća: Ako se 10 profila (u nekom prosjeku po 500 prijatelja) poveže u mrežu da svako svakom pozove svoje prijatelje, svi će napredovati za 500-1500 fanova što je ogromna stvar! :)

Ukoliko ste zainteresirani za ovako nešto ostavite komentar na ovu temu i kasnije se možemo dogovarati putem privatnih poruka :)

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Zavisi od stranice, ali procenat nije nikad vise od 10%.

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Bas to, zavisi od stranice. Meni je na 2 stranice sa jednog profila bio cca 15% sa drugog čak i više... moguće da su oba bili iznimke.

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Radim to svaki dan sa mnogo profila. Retko kad prelazi 10%.

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
loxo, kako ti uspeva da na fb imaš mnogo profila a da ti ih ne banuju? :-D

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
90% profila su pravi i koriste se svakodnevno. Naravno, ne udjem na vise od 10-15 profila dnevno.

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
I dalje sam zainteresiran za ovo. Mogu pozvati oko 1200 ljudi na stranicu.

Ako ima zainteresiranih da skupa napredujemo, javite se :)

Na vrh