• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Quora - kako se reklamirati, što učiniti za Youtube promociju?

Tu od
12 Srp 2021
Spominje se na raznim mjestima pa i ovdje na forumu mogućnost reklamiranja i promocije na Quori.
Ja nisam pametan kad dođem tamo što mogu napraviti? Čak sam se i prijavio za ove neke svoje upite a to je vezano za youtube kanal i videe kad počnem snimat. A to će bit svaki čas. :)
Dakle to što mi stiže na email to su takve bedastoće i na niskom nivou, ne izgleda da pišu stručnjaci?
Jeli tko koristi Quoru? Kako vam ide?

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Pravo da ti kazem ne dopada mi se sajt.
Bolje mi odgovorite kako odrzati kanal i spreciti poniranje i kako navesti YT da vam sto vise snimaka ubaci u recommended?

Prilozi

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    15.7 KB · Pregleda: 3
Tu od
12 Srp 2021
Dobro. To je offtopic što ti pitaš. Molim otvori novi thread za to a ovdje neka napišu članovi iskustva sa Quore.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
@mico dobro ti kaže @Radijski Voditelj otvori novi topic, to je druga tema. Dragi Forumaši, molim vas izbjegavajte ovako upadati u threadove bez obzira o čemu se govori. ;)
A to što pita Radijski Voditelj zanimat će i mnoge druge Forumaše, uvjeren sam.
Osobno nemam iskustva s Quore. :(

Nelson77

Član
Tu od
12 Svi 2021
Quora je na mnogim mjestima navedena za promociju svega i svačega naravno u kontekstu odgovora. Međutim nisam primjetio da netko kontrolira priložena pitanja i odgovore tako da se to iz jednog reda pretvorilo u konfuziju.(ne znaš ko pije a ko plaća) 😅 😅

Na vrh