• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prvi Milijun - Kako do prvih 1,000,000 posjetioca?

revealed

Član
Tu od
4 Velj 2011
Pozdrav forumašima!

Prvi Milijun ili "Kako do prvih 1,000,000 posjetioca?" je SEO tečaj na našem jeziku sa 70% provizije za partnere, tj 45.5$ po prodaji.

Sistem sam postavio preko 2checkout.com gdje treba napraviti račun kako bi dobili affiliate link. Kada netko klikne na vaš affiliate, automatski je prebačen na glavnu domenu i ako izvrši kupnju zaradili ste 45.5$ na vaš 2co račun.

Prvi-Milijun-Knjiga300x.jpg

Od affiliate materijala, tu su:

1. Mogućnost objave teksta na prvimilijun.com (moram odobriti)

2. Par banera i slika

3. Email poruke

Više informacija i sve što je potrebno za postavu affiliate linka pogledajte ovdje:
http://www.prvimilijun.com/affiliates/

Kontakt Skype: davortrninic

asikovac

Član
Tu od
11 Lis 2010
Preskupo, realna cijena je 20$ a affiliate partnerima 70% bi bilo realno i moglo bi se prodati. Nema tu neke zarade za vlasnika proizvoda ali mislim da bi dobro profitirao samim tim što bi se brendirao.

nibs

Iskusan lik
Tu od
20 Lip 2012
Slažem se s asikovac ovo je preskupo, ali tko zna možda ti sve krene prema planu!

S druge da bi još lakše privukao te potencijalne klijente bilo bi lijepo staviti nekakve primjere (dijelove knjige, materijala, video i sl.) jer malo tko koji se ozbiljno ovim bavi reagira na screenshotove iz analyticsa (jer su isfurani).

Viđam svakodnevno ovakve tipove stranica, ali uglavnom prodaju gluposti (čajeve, alate, fitness i sl) s ciljem navlačenja ljudi, a ovo će vjerojatno kupiti netko tko se već bavi ovim poslom i dakle već nešto zna o njemu, a ovo po meni nisu dovoljno uvjerljivi dokazi da bih kupio proizvod

nedr0

Novi član
Tu od
9 Stu 2012
Zanimljivo je kako je ovaj Davor Trninić već bio banovan sa ovog foruma, i sada mu se dozvoljava da uvaljuje ovo sranje...

revealed

Član
Tu od
4 Velj 2011
I dalje najjači affiliate SEO tečaj na našim područjima (na našem jeziku) :waving

U međuvremenu je doživio jedan update.

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
Najjača prevara ;) to je a ne SEO knjiga, to i ja mogu napisati

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Koja ironija, domena se zove prvimilijun.c0m, a tamo neke slike pokazuje na sajtu da je imo 39.000 posjeta.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
VIC, hajro, molim bez offtopic rasprave. Post ne krsi pravila, niti je to oglas za prodaju vec ponuda za affiliate suradnju, smjesten je u pravu sekciju takko da optuzbe da je to prevara ne stoje.

Svatko od nas moze smatrat da je nes kvalitetno ili nekvalitetno, ali ako bi ja moderirao i optuzivao da je prevara sve na forumu sto smatram da nije dovoljno kvalitetno onda bi pola foruma morao moderirati.

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
Da si pročitao znao bi da je čista prevara, imao sam priliku pa znam. toliko od mene u ovoj temi

revealed

Član
Tu od
4 Velj 2011
Nitko tko je učio iz tečaja Prvi Milijun ne može se osječati prevarenim, ja nisam dobio bilo kakvu drugu recenziju osim pohvale - od ljudi koji su kupili tečaj. Ovi koji kažu da su tečaj vidjeli, pitanje je može li im se vjerovati (čisto sumnjam da ga je VIC vidio). Lako je nekom anonimno napadati tuđi rad, vjerojatno zato jer je osoba nezadovoljna svojim ili čisto zbog ljubomore što je najčešći primjer na našim područjima.

U tečaju je lijepo objašnjeno:
1. Wordpress osnove i postava
- postava od kupnje domene do postave hostinga
- instaliranje glavnih SEO pluginova objašnjen način korištenja
- onsite, offsite SEO optimizacija objašnjena
- kategorije, sitemape, indeksiranje

2. Email marketing sa Aweberom
- izrada kampanja i poruka
- praćenje statistike
- sve o vođenju profesionalnog email respodner klijenta

3. Izrada backlinkova
- sa plaćenim i free programima i indeksiranje
- objašnjena pravilna upotreba anchor tekstova
- korištenje spin tekstova (plaćena i free rješenja)

4. Detaljno praćenje statistike i razumijevanje Google Analyticsa
- slikom i tekstom objašnjene gotovo sve google analytics opcije

5. Optimizacija slika

6. Ključne riječi, pretraga i sve povezano sa tom temom.Ž

7. Mnogo više, pogledajte ključne riječi na slici knjige.

Ne znam niti jednu osobu koja je primjenila znanje opisano u tečaju a da nema moćne web stranice. Znam samo za osobe koje nisu primjenile znanje. Stranice koje se naprave su u top 1,000,000 web stranica u svijetu i to se postiže u roku 2-3 tjedna.

I u konačnici, pa nije to neka mudrost. Svatko od vas mogao je napravit svoj SEO tečaj, ako mislite da znate i možete bolje. Dapače, ja i pozivam na to jer ljudi vole čitati i naše tečajeve, a na našem području nema affiliate tečajeva.

110 stranica ebooka - bogato slikama i linkovima. Provjerene tehnike koje se koriste, a koriste ih i forumaši poput VICa :)
Sa znanjem iz ovog tečaja možete izgraditi bilo koji biznis online. Od prodaje proizvoda, affiliate, mlm, do brendiranja kompanija obrta ili firmi. Svatko tko treba prednost online a postoji bilo koji dio koji mu u ovom postu koju mu nije jasan - imati će koristi od tečaja.

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
Svaki webmajster zna napamet ono što ti imaš u tečaju i sve to ima free na internetu i netreba kupovati nikakve programe niti knjige da bi to naucio samo potrošiti nešto više svog vremena i guglanja i sve se nađe ono što ti imas u svojoj knjizi od A do Ž.

Ne nisam ljubomoran samo kažem da je prodaja magle odnoson oni koji kupe knjigu bace svoj dragocijeno zaradeni novac na nešto sto mogu naci potpuno BESPLATNO na internetu ako ne i bolje

Ovo je samo moje mišljenje a ne mišljenje većine i iza svake svoje riječi stojim ako treba i imenom i prezimenom.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
VIC jednom sam te upozorio, sada te upozoravam drugi put. Treci put necu upozoravat nego ce biti sankcioniranja.

Jos jednom ponavljam. Ovo je Joint Ventura dio foruma, gdje se traze partneri za suradnju affiliate ili kakvu vec.
Post ne krsi nikakva pravila i zapravo jedini tko krsi pravila po ne znam koji put si ti VIC.

Nesto ako je losije kvalitete ili je namjenjeno pocetnicima nije prevara. Jer da je to tako onda bi cijeli Clickbank bio prevara, a znamo da nije jer pola foruma zaraduje prodavajuci proizvode dostupne na Clickbanku.

Niko nikoga ne tjera da prodaje revealedov proizvod tako da tu nema ni P od prevare. Tko hoce nek radi kome se ne svidja neka zaobidje.
Ja sam vrlo dobar u SEO-u ali npr. o aweberu i e-mail responderima nemam pojma, a ima jos jako puno drugih ljudi koji su puno manje informiraniji od mene koji ne znaju ni te osnovne stvari koje su nevedene. Tako da svaki webmaster zna stvari u tecaju ne stoji. Jos jednom ponavljam, ako ja pocnem djelit komentare da ono sto je losije kvalitete ili za pocetnike da je prevara onda bi svaki drugi clan foruma bio "prevarant".

Uglavnom, offtopic raspravi je ovdje kraj. Svaki slijedeci post osim striktno vezano uz ono sto revealed nudi i dogovori oko joint ventura, ce biti moderiran, izbrisan a clan koji to ucini baniran.

Na vrh