• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress Protiv Spama

kasper90

Aktivni član
Tu od
19 Ruj 2012
Strasno mi spamuju na sajt nesto na engleski, probao sam Akismet ali trazi neki cod da bi se aktivirao koji se placa, pa ima li neki drugi free plugin? da se resim spama... Hvala unapred.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Ja imam intensedebate, plugin za komentarisanje, koji usput i ovu svrhu odlično obavlja.

hendrixja83

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2009
Aksimet je besplatan, samo tamo na stranici ides skroz do kraja kao da ces da platis i onda smanjis cijenu na 0. Ta njihova cijena je na dobrovoljbnoj bazi, odnosno funkcionise kao donacija. Bar je tako bilo prije.

kasper90

Aktivni član
Tu od
19 Ruj 2012
hendrixja83 kaže:
Aksimet je besplatan, samo tamo na stranici ides skroz do kraja kao da ces da platis i onda smanjis cijenu na 0. Ta njihova cijena je na dobrovoljbnoj bazi, odnosno funkcionise kao donacija. Bar je tako bilo prije.

E hvala puno​

robi052

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2012
kasper90 kaže:
Strasno mi spamuju na sajt nesto na engleski, probao sam Akismet ali trazi neki cod da bi se aktivirao koji se placa, pa ima li neki drugi free plugin? da se resim spama... Hvala unapred.

Ima i Project Honeypot. Radi isto kao i Askimet. Ja ga koristim i u godinu dana mi je prošlo na komentarima 3-4 spam poruke.

Spam traps issued on your sites: 184
Spam received at your addresses: 631
Received this week: 11
Received this month: 49
Comment spam posts to your site(s): 2
Traffic from your QuickLinks: 164 visit(s)

Na vrh