• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Propeller ads

otr.

Član
Tu od
3 Pro 2014
Solidni su kao firma, reklame su im trenutno relativno normalne (pre su imali previše onih "click to download" reklama ali su rešili ih se). Što se tiče CPM-a za naše područje to ti ne mogu reći, jer nisam koristio na našim sajtovima ali su za globalno područje tu i tamo dobri. Isplate su redovne, prva radna sedmica u mesecu (obično prvog ili drugog radnog dana).

Jedina mana im je Account manageri, bar svi do sada koje sam imao malo su preokupirani i slabije odgovaraju na upite na Skajpu ali inače nisam imao problema.

Evo i SS redovnosti isplata: https://gyazo.com/6b280e618ae4abb29fda98bdb6dbeedc

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Loxo kaže:
Jel koristio neko Propeller ads (https://propellerads.com/) ?
Koliki je cpm za nase podrucje i kakve su im reklame? Jel klikcu ljudi? :D
I sa isplatama kakvi su naravno

Ja probao za domaći sajt (ima i posjeta iz inostranstva) i uklonio nakon nekoliko dana jer je zarada bila očajna.

auYBkvU.png

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Evo i ja sam prije dva dana stavio obicne banere ove njihove. Nakon 6 sati me kontaktiraju i hoce da stavim popunder, sto ne zelim.

Klik mi je prosjecan 0.03 centa ali je problem ne ciljani klikovi i flash banner, tako da slabo klikova ima.

Medjutim vidim vrte Travian oglase i za jos neke igre, tako da ako neko ima sajt za mladje o igrama, mozda bi i dobro prosli.

edit:
Danasnji prosjek 0.07 centi ali slaba vajda samo 16 klikova.

gost

Novi član
Tu od
4 Kol 2022
Imam web stranicu na koju sam odlucio staviti reklame za dodatnu zaradu.
Istrazivao sam vise mreznih oglsavaca i odlucio se za propellerads, odobrili su nakon sto sam stavio kod u web stranicu i kapala je neka sitna zarada tokom duzeg vremena otprilike 1g do 1,5g.
Danas sam se pokusao logirati ali mi je stigla obavijest da sam izbacen. Upitao sam ih za razlog i poslali su mi ovo:
"8. Fraudulent Activity
8.1. YOU MAY NOT CHEAT, DEFRAUD OR MISLEAD US, OR ATTEMPT TO CHEAT, DEFRAUD OR MISLEAD US, IN ANY MANNER.

You are expressly prohibited from using any means, devices or arrangements to commit fraud, violate any applicable law, interfere with other affiliates or falsify information in connection with the Services or generating of remuneration or exceed your permitted access to Propeller Ads Service. You are forbidden from using any preference/method resulting to the re-direction of the user to your landing page when such user has at least once previously chosen through a certain action to leave your page. These prohibited activities include but not limited to: framing an ad-banner’s click-through destination, invisible iframe, auto-spawning of browsers, running “spiders”/”bots”, and automatic redirecting of users or any other technique of generating automatic or fraudulent click-through and/or impressions. Ads may not be placed on an automatically reloaded page. In any case Propeller Ads shall make all determinations about fraudulent activity in its sole discretion.

8.2. If Publisher is suspected in any fraudulent activity Propeller Ads shall have the right to ban Your Publisher Account, to withhold account balance and to take all necessary legal actions to restore the damage caused by this violation. All advertising campaigns carried out on Publishers websites with fraudulent activities are not subject for payment."

web izgled nisam mijenjao vizualno, osim nekog teksta unutar neke stranice.
Zahvalio sam online podrski za informacije (nije covjek kriv i nebi bilo u redu njega gnjaviti), otisao sam na server i izbrisao js kod i kod unutar web stranica koji omogucuje prikaz reklama i tako je zavrsilo.
Sada trazim nekog drugog mreznog oglasivaca. Mozda na kraju uzmem googleads pa cu platiti porez na dodatnu dobit, jer sam u EU.
To je moje iskustvo. S obzirom da su mi zabranili pristup racunu nemogu pokazati slike racuna sa zaradom.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Bok Goste, dobrodošao na Forum. ;)
A jeli znaš razlog zašto su te izbacili, jesi li imao drugi affiliate na webu (to ja najblaži oblik), ili si koristio neki bot ili refreshavao stranicu?
Mozda na kraju uzmem googleads pa cu platiti porez na dodatnu dobit, jer sam u EU.
Dobro je biti u EU, :D ali kako bi to plaćao manje poreza preko Propeller Ads, po kojoj to računici? :)

gost

Novi član
Tu od
4 Kol 2022
propeller ads jedini. nije mi bilo do zarade vec vise vidjeti kako to radi i kako se ugraduje na stranicu.
dobijem obavijest o novom kodu i zamjenim ga sa starim. refresa jedino korisnik kod mene u mojoj web stranici nije bilo refresa. Znaci, web stranica sa 5 strana, meni , responsive web ono najednostavnije. Kao sto sam rekao, nije zarad kapne tu i tamo neka sića, ali mi bilo zanimljivo pratiti to.
google ads ti salje na racun u banki i taj prihod moras prijaviti poreznoj upravi te na njega platiti porez, propeller ads ti isplatu stavlja na paypal racun sa kojega novce trosis kupujuci stvari po internetu :)

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
propeller ads ti isplatu stavlja na paypal racun sa kojega novce trosis kupujuci stvari po internetu :)
Meni se čini da ne možeš plaćati sa balance računa (ono što ti je uplaćeno na račun) nego to moraš prvo podignuti na banci pa tek onda staviti na račun i kupovati.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
I meni se čini da je tako kako kaže Voditelj, barem je prije bilo, a ne vjerujem ni da je sada drugačije. ;)
Jasno, sve to radi suzbijanja pranja novca. :cool:

Na vrh