• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Problem sa pocetnom stranicom na FACEBOOK-u

dragan993

Član
Tu od
1 Ožu 2013
Imam problem sa pocetnom stranicom na faceooku. Kada sam na pocetnoj nece da mi prikazuje new feed vec samo 1-2 posta i ispod toga nece da ucita nista. Delio se jednom u poslednjih 3-4 dana da je otvorio normalno ali sada nece da radi. Kada sam na nekim stranicama Fb radi odlicno i ne baguje dok je problem samo do pocetne strane.
Da li je neko imao takakv problim i da li ga je resio ? Preko mobilnog je sve normalno. Pokusao sam da resetujem i pretrazivac i pokusao preko drugog pretrazivaca ali je sve isto.

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Probaj da izbrises sve fajlove iz %temp% foldera. Takodje cache memoriju iz browsera.

dragan993

Član
Tu od
1 Ožu 2013
Da vam predocim vizuelno problem. Znaci do sada je sve bilo ok. Na moblinom je sve ok ali na desktopu me zeza pocetna strana.

Na vrh