• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa ClickBankom

BadBoy

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2012
Pojavio mi se jedan neobičan problem sa ClickBank affiliate linkom. Kada kliknem na jedan svoj affiliate link pojavi mi se ovo:

9-10-2014-0-44-18.png

Dakle, ne preusmijeri me na stranicu proizvoda već mi se pojavi ova poruka
Kod:
Veza na koju ste kliknuli je istekla. Veza je izrađen od strane podružnice tvrtke ClickBank mreže koga ju je isključila ili privremeno suspendirala. Ispričavamo se zbog neugodnosti!

To mi se samo desilo za jedan proizvod, dok svi ostali rade kako i treba.
Što to znači i zbog čega se to dešava? I dali će opet proraditi?

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Najvjerojatnije je razlog da prodavać (vendor) više ne koristi Clickbank partner affiliate.
To je moguće, i to je realna opasnost. Kontaktiraj prodavača direktno i(ili) vidi jeli postoji mogućnost da budeš njegov affiliate van Clickbanka?
U tom slučaju, samo ćeš zamijeniti svoj aff. link. :fever

Na vrh