• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Problem sa Adsense

amenida

Novi član
Tu od
1 Velj 2018
Pozdrav.
Već par dana 5-6 imam problem sa prikazivanjem oglasa na moja dva blogspot bloga. Naime oglasi se na početnim stranama normalno prikazuju, međutim ne i na ostalim lokacijama, ili kad objavim novi post pojave se nakon određenog vremena do sat ili dva, možda i manje.
Švrljam danima po Adsense forumu, primjetih da i veći broj korisnika ima isti problem diljem svijeta.
Stvarno ne znam kako da riješim ovo. U ploći za obavijesti nemam kršenja pravila. Koristim Adsense već godinu dana. Dobila sam prvu isplatu ovog mjeseca (januar 2018) 73 eura. Imam dva bloga sa vijestima. Jedan blog uglavnom pišem vijesti i koristim moje fotografije jer radim veoma ozbiljan blog.
Uglavnom nebitno, zanima me da li još neko sa naših prostora ima ovaj problem. Pogledajte Adsense forum, masa raje diljem svijeta kaže da im se oglasi na početnoj stranici normalno prikazuju ali ne na drugim lokacijama, taj problem kod nekih traje duže, kod mene nekih 5-6 dana, i niko ne zna u čemu je kvaka, jer Adsense ne želi odgovoriti.

Molim vas da li mi neko može pomoći, da li ima neko sa naših prostora ovaj problem i kako ga riješiti?

Hvala vam puno.

Na vrh