• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Problem oko adsense ceka

hasim22

Član
Tu od
14 Velj 2017
Pozdrav svima imam problem vezan za Adsense cek koji sam predao u banci 12.4.2017 i na adsense mi pise da je cek placen 5.5.2017.Danas sam bio u banci NLB, proslo je 13 dana od naplate u banci nema novca ne znaju ni oni kad ce bit kazu mi da provjerim opet z 5-6 dana.Ja znam da te cekove niko ne koristi ali mnogi od vas su naplacivali pa me zanima, koliko treba vremena da legne novac od datuma placanja.

piksi96

Član
Tu od
31 Ožu 2017
hasim22 kaže:
Pozdrav svima imam problem vezan za Adsense cek koji sam predao u banci 12.4.2017 i na adsense mi pise da je cek placen 5.5.2017.Danas sam bio u banci NLB, proslo je 13 dana od naplate u banci nema novca ne znaju ni oni kad ce bit kazu mi da provjerim opet z 5-6 dana.Ja znam da te cekove niko ne koristi ali mnogi od vas su naplacivali pa me zanima, koliko treba vremena da legne novac od datuma placanja.

Davno je to bilo, u Komercijalnoj, ja mislim da ima je trebalo tri nedelje da proknjize cek.

Na vrh