• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress Problem install wordpress

yosa_sh

Novi član
Tu od
8 Srp 2016
Potrebna mi je pomoć,

uploadao sam wordpress na server i pojavio mi se problem prilikom kreiranja baze podataka. Prije dok sam to radio koristio sam MySQL i sve je išlo međutim sad neće da može :bored webhoster je 000webhost. Je li se sad nešto promijenilo i kako da riješim taj problem ? http://prntscr.com/bsc3fj
bsc3fj

drsb

Aktivni član
Tu od
13 Ožu 2015
Napravio si u DB wizardu bazu koja se zove "WordPress", user-a koji se zove "korisničko ime" i dodelio usera bazi? Ako je sve tako, onda ne bi trebalo da bude problema. Ovo su primeri sa slike, ti si naravno stavio nešto drugo i za bazu i za usera.

Tu od
21 Kol 2009
drsb kaže:
Napravio si u DB wizardu bazu koja se zove "WordPress", user-a koji se zove "korisničko ime" i dodelio usera bazi? Ako je sve tako, onda ne bi trebalo da bude problema. Ovo su primeri sa slike, ti si naravno stavio nešto drugo i za bazu i za usera.

vidi taj config.php upiši kreirane podatke od baze i onda to ubaci u stranu sa skrinšota.

idi na hostinger.hr ili neki drgugi free host koji ima opciju autoinstalacije. Ili još bolje odvaži se da si kupiš hosting, to će ti dati volje da budeš vredan i barem vratiš uloženo.

ovako free vuče free

AdSense

Član
Tu od
13 Stu 2016
Ako je free nije ni cudo sto ti se zeznilo.

Najbolje da provjeris mysql podatke

pinnaclethemes

Novi član
Tu od
28 Ruj 2017

Na vrh