• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web dizajn Prijedlozi, što ne valja u vezi web stranice

m4ster

Dobro znana faca
Tu od
5 Tra 2009
U izborniku pod "Ogašivači" su dva ista teksta "Oglašavanje" i "Cijene prezentacija".

Pod posebnom ponudom je izrada web stranica. Kao primjer je navedena jedna stranica na kojoj su samo oglasi, tj. koja je na prodaju.

Onda recimo, postoji lista na koju se mozemo prijaviti, ali ne postoji nikakav razlog zasto bi se neko prijavio... Nedostaje nekakvo objasnjenje sto se dobiva prijavom na tu listu.

Mozda da promijenis favicon jer ovako previse podsjeca na autoškolu.

To bi bilo to u kratko... Inace stranica dobro izgleda, sviđa mi se jer nema previse stvari koje odvlace paznju.

Opcenito kada gledam tekstove, nije sve oblikovano na isti princip. Negdje postoji razmak između odlomaka, negdje ne postoji itd. Svakako preporucam da se stavi svugdje barem jedan red razmaka jer izgleda preglednije, pogotovo tamo gdje se pocinje s boldanim podnaslovima.

sasa22

Novi član
Tu od
7 Lis 2009
hvala na pomoći,

Idemo to ispravit.

m4ster kaže:
U izborniku pod "Ogašivači" su dva ista teksta "Oglašavanje" i "Cijene prezentacija".

Pod posebnom ponudom je izrada web stranica. Kao primjer je navedena jedna stranica na kojoj su samo oglasi, tj. koja je na prodaju.

Onda recimo, postoji lista na koju se mozemo prijaviti, ali ne postoji nikakav razlog zasto bi se neko prijavio... Nedostaje nekakvo objasnjenje sto se dobiva prijavom na tu listu.

Mozda da promijenis favicon jer ovako previse podsjeca na autoškolu.

To bi bilo to u kratko... Inace stranica dobro izgleda, sviđa mi se jer nema previse stvari koje odvlace paznju.

Opcenito kada gledam tekstove, nije sve oblikovano na isti princip. Negdje postoji razmak između odlomaka, negdje ne postoji itd. Svakako preporucam da se stavi svugdje barem jedan red razmaka jer izgleda preglednije, pogotovo tamo gdje se pocinje s boldanim podnaslovima.

sviridme

Novi član
Tu od
20 Ruj 2009
Previše tablica (gledao sam kod). To si mogao oblikovati sa CSS-om.
Gumbi bi mogli biti gradient i malo obli, a ne uglati.
Srednja rublika, sa slikama, bi mogla imati boju u podlozi. Onako, svaki drugi red neku nijansu. Tek toliko da ne bude monotono.
Inače, ok.

sasa22

Novi član
Tu od
7 Lis 2009
Hvala na prijedlogu !

Pozdrav.

sviridme kaže:
Previše tablica (gledao sam kod). To si mogao oblikovati sa CSS-om.
Gumbi bi mogli biti gradient i malo obli, a ne uglati.
Srednja rublika, sa slikama, bi mogla imati boju u podlozi. Onako, svaki drugi red neku nijansu. Tek toliko da ne bude monotono.
Inače, ok.

Na vrh