• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijedlog sta sa FB page-a od 80K lajkova

borriello

Član
Tu od
29 Stu 2011
https://www.facebook.com/crackhousefamily/

Pozdrav svima, posto nisam siguran u koju temu da ubacim ovaj post pokusat cu ovdje, nadam se da nisam pogrijesio.

Ovako ja sam jedan od clanova grupe "Mumijevi drogerasi " mi se ponekad sastajemo i radimo neke obrade parodija nekih poznatijih animiranih filmova takodje radimo obrade slika i jos nekih sitnica, i za sada imamo finu posjetu stranice , kad smo malo aktivniji sedmicno dobijemo i po 5K novih lajkova.

da ne pisem redom evo i neke statistike:
screen shot on pc

Dakle moje pitanje za ove malo iskusnije , koji bi bio vas prijedlog kako najbolje iskoristiti ovu stranicu ? Otvoreni smo za sve prijedloge i svjete.

Unaprijed se zahvaljujemo svima i nadam se da cemo dobiti i po neki odgovor.

the_bulk

Novi član
Tu od
24 Lip 2012
Ako sam dobro shvatio to je neka komedija kao?
Da probate možda neke majice , postere ili šalice s forama isprintanima na njih napraviti i probajte prodavati.

Možda bi išlo...

Na vrh