• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporučite mi PPI

b82

Aktivni član
Tu od
2 Stu 2010
Imam image hosting sajt koji generiše određeni broj poseta, ali mali broj klikova na reklame, pa je i zarada mala. Pretpostavljam da je takva situacija i na drugim sličnim sajtovima, jer posetioci uglavnom otvore stranicu da vide sliku i odmah je zatvore, ne obraćaju pažnju na reklame.

Da li neko zna neki PPI program koji bi mogao da koristim. Znam za adf.ly i fulltrafic, ali kod njih se prikazuje reklama preko cele stranice, a korisnici beže od takvih sajtova, a uz to su i zabranjeni na velikom broju foruma. Treba mi program koji će prikazivati samo banere i naplaćivati po prikazu. Znam da mi je u tom slučaju potrebno par hiljada prikaza za $1, ali želim da pokušam. Bolje išta nego ništa, a mislim da ću moći i da izguram na par hiljada prikaza dnevno.

b82

Aktivni član
Tu od
2 Stu 2010
Postavio sam na sajt trafficrevenue, pa ću da vidim rezultate kroz par dana.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Ja sam juce ubacio .infinityads pre par sati su poceli da prikazuju diskretne popup oglase i koliko vidim u statici za sada ide oko 1000 impresija za 1$-1.5$ za nase prostore, tako da ostavicu ih za sada da vidim kako ce da ide posto je minimalna isplata 5$ tako da nista ne gubim pa javim kako je proslo...

A inace imaju mnogo pozitivnih review-a...

b82

Aktivni član
Tu od
2 Stu 2010
trafficrevenue je naizgled dobar. Izabrao sam banner dimenzija 468x60, bez pop-up/under svestan da će zarada biti manja, ali nisam očekivao toliko malu. Potrebno mi je oko 20.000 unikatnih poseta da bih zaradio $1. Postoji mogućnost da pokušam da povećam zaradu dovođenjem više posetilaca iz USA, ali mi se čin da se ovo ne isplati. Danas su mi čak i banovali sajt.

You are not allowed to see this page or your request is incomplete.
Access to this page is given to whitelisted domains only.

Nalog je aktivan, ali se reklame ne prikazuju već se umesto njih prikazuje dati tekst.

Prijavio sam se za još par mreža i čekam da mi odobre naloge. Za sada mi izgleda da je najbolja opcija adf.ly top banner. Nadam se samo da nije previše iritirajuća.

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Ne mogu naći ove teme o adf.ly zaradi. Ako imam nalog, pa drugi registrujem preko tog ref. linka, dakle, 20% zarade prvi dobija od drugog.

E sad, da li se tih 20% oduzima od ovog drugog, tj.njegove zarade?

Na vrh