• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POZZ SVIMA

iamkermit94

Član
Tu od
27 Stu 2017
Pozdrav svima, ja sam Marko, imam 23 godine.. Po struci sam elektrotehnicar elektronike.. Pratim ovaj forum bas odavno i stvarno ni na jednom mestu nisam nasao ovoliku kolicinu kvalitetnih tekstova o zaradi preko interneta..

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Dobrodošao! Nadam se da nam i ti možeš pokazati nešto korisno. Koliko god je ovaj forum zastario, pun je starog zlata :))

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Solidan forum, samo nije bas nesto aktivan, a ne znam ni koliko su moderatori prisutni. Ima dosta Xrumer postova. Prijavio sam neke od njih, ali i dalje stoje.

iamkermit94

Član
Tu od
27 Stu 2017
weblinks kaže:
Solidan forum, samo nije bas nesto aktivan, a ne znam ni koliko su moderatori prisutni. Ima dosta Xrumer postova. Prijavio sam neke od njih, ali i dalje stoje.

Primetio sam da ima puno tema koje su napisane bez ikakvog smisla, verovatno da neko izgradi neki backlink , cak su i na engleskom jeziku a skoro nikada na ovom forumu nisu pisane teme na engleskom.. Verovatno moderatori nemaju dovoljno vremena da pregledaju i iskontrolisu sve..

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
iamkermit94 kaže:
weblinks kaže:

Primetio sam da ima puno tema koje su napisane bez ikakvog smisla, verovatno da neko izgradi neki backlink , cak su i na engleskom jeziku a skoro nikada na ovom forumu nisu pisane teme na engleskom.. Verovatno moderatori nemaju dovoljno vremena da pregledaju i iskontrolisu sve..
To su botovi, spameri. Baš zbog toga da izgrade backlinkove. Ne vidim svrhu zašto da ručno brišu te postove umjesto da stave zaštitu. Tako je oduvijek, ali sada nisu baš aktivni pa se ne možemo toliko žaliti. Puno stare raje nije aktivno više ovdje, nadam se da su zauzeti internet poslom :))

iamkermit94

Član
Tu od
27 Stu 2017
shulk kaže:
iamkermit94 kaže:
To su botovi, spameri. Baš zbog toga da izgrade backlinkove. Ne vidim svrhu zašto da ručno brišu te postove umjesto da stave zaštitu. Tako je oduvijek, ali sada nisu baš aktivni pa se ne možemo toliko žaliti. Puno stare raje nije aktivno više ovdje, nadam se da su zauzeti internet poslom :))
Ja sam napravio veliku gresku sto sam zabatalio interesovanje za sve ovo, a zainteresovao sam se jos davne 2009 godine, kad sam upisivao srednju skolu :) ko zna sta bi do sada sve naucio, verovatno ni ja ne bih bio clan ovog foruma :D :D :D

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Brate, nemoj da razmisljas o tome kao o gresci. Ko zna zasto je to dobro. Mozda tvoje vreme tek dolazi.

Ljudi mnogo grese kad razmisljaju o stvarima na koje ne mogu da uticu i gube energiju, umesto da je usmere na ono sto mogu.

iamkermit94

Član
Tu od
27 Stu 2017
weblinks kaže:
Brate, nemoj da razmisljas o tome kao o gresci. Ko zna zasto je to dobro. Mozda tvoje vreme tek dolazi.

Ljudi mnogo grese kad razmisljaju o stvarima na koje ne mogu da uticu i gube energiju, umesto da je usmere na ono sto mogu.

Hvala na motivaciji :)
danima vec kad imam slobodnog vremena citam neke stare teme na ovom forumu i povezujem stvari :) zapocinjem neke projekte, nesto, pa sta uspe od toga :) svakako nemam sta da izgubim, verovatno bih to vreme proveo na fb :D

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Nema na čemu! ;)

Ako stigneš, čitaj obavezno i BlackHatWorld, mada je više grey hat, nego black hat.

Warrior forum i Digitalpoint forum su skoro isključivo white hat forumi i imaju kvalitetan sadržaj, ali ima puno predatora koji vrebaju početnike. I BHW ih ima, ali nekako WF mislim da je napravljen isključivo za njih.

U svakom slučaju izbegavaj maksimalno da kupuješ bilo kakve kurseve, metode, WSO i sl. - znaju kako da ti ih prodaju, a nećeš imati skoro nikakve vajde od njih (da ne kažem da 99% tih kurseva i informacija možeš naći besplatno). Ni na feedback drugih korisnika se nemoj mnogo oslanjati, kad su kursevi internet marketing-a u pitanju, seo usluge i sl. Kao da ih velikom većinom isprani mozgovi pišu i da ni sami ne znaju šta su uopšte kupili i dobili.

Na vrh