• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

Garagos

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Zovem se Marko, imam 21 godinu i vec danima istrazujem kako doci do neke dodatne zarade, pa sam tako stigao i na ovaj forum.

Citam dosta o tome, kako forum nije aktivan kao pre, ali ako ima ljudi koji su i dalje ,,tu negde", pitao bih cime se zanimaju i sta preporucuju od online poslova.

Ja sam radio ankete do sada i mikrozadatke i testiranje internet aplikacija, sve su lagani poslovi, ali mi je trebalo dosta vremena da dodjem do njih.

Interesuje me pisanje ovih clanaka na engleskom, citao sam nesto o tome, pronasao neke sajtove, ali tesko je samostalno snaci se na svemu tome.

Svaki savet je dobrodosao, unapred hvala svima.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Pozdrav!

Dobrodošao, ovaj forum nije nikako zaostao, ima nas malo aktivnih ali ne može ti bit malo informacija nikako.

Kao početnik ja bi ti preporučio CPA( Cost Per Action ).

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Pozdrav i dobrodosao! Ja bih ti preporucio dropshipping i internet preprodaju.

Garagos

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Hvala na odgovorima, ali da li mozete da budete malo konkretniji ?

Gde poceti, sta i kako...

Citao sam dosta na internetu, na ovom forumu, ali kada biste mogli malo vise da me uputite, hvala.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Imaš tražilicu na ovom forumu, i Google. Oni će ti sve pomoć!

Lazar023

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2015
Pa,Marko...trazio si smernice i dobio si.Sad je na tebe malo red,da istrazis sve to.Ne ocekuj bas svaki deo da ti se servira "na tacni".

Uzmi trazi,citaj...potrudi se malo ;)
EDIT: da ima informacija - sto ovde-na forumu,sto na internetu - ima.Nije da nema.

Garagos

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Ma jasno mi je, zahvalan sam na svim savetima, video sam oba predloga i mislim da to nije za mene u ovom trenutku.

Pitanje: da li se neko bavi pisanjem clanaka na engleskom i ostalih stvari vezanih za pisanje na engleskom ? Ako neko ima da se bavi tako necim, da li ima neki savet i gde i kako poceti...

weblinks

Aktivni član
Tu od
1 Tra 2014
Ja sam to nekad radio zbog izgradnje linkova za seo i reklamiranja, ali nisam skoro nista pisao. Generalno nije lose, ali moras biti jedinstven u stilu i pisanju da bi ti clanci bili citani i preporucivani. Ako ne umes da pises zanimljivo neces se mnogo ovajditi. Ezine articles je bio (a koliko shvatam i sad je) dosta popularan.

Moze solidno da se zaradi transkripcijom audio zapisa ako ti je kucanje na engleskom brzo i pravilno, ali je posao dosta veliko cimanje, a i vremenski ograniceno. Ranije je bilo ovakvih poslova na Amazon Mechanical Turk i na jos par sajtova i nije ih bilo mnogo tesko dobiti. Osnovni preduslov ponavljam je da brzo i pravilno kucas na engleskom.

Na vrh