• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima iz Sombora =)

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Evo ovako da se i Ja predstavim :D Zovem se Darko i zhivim u Somboru, Srbija, 89' sam godishte i veoma mi je interesantno internet poslovanje. Jeste da sam nov u svemu tome, ali me veoma privlachi i veoma sam komunikativan dechko. Na ovaj forum sam naleteo sasvim sluchajno listajuci neke sajtove o zaradi na internetu i mogu da kazhem da mi se jako dopada i da je dosta kvalitetno odradjen forum. Josh plus sve to zhiv je forum i ima dosta ljudi koji znaju shta i o chemu govore.

Toliko od mene za sad ;D

Pozdrav svima ;)

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
pozdrav i dobrodosao, al ajde bre da pozdravis i nas ostale a ne samo ove iz sombora :)
okini mali po cjelom balkanu

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
blogex kaže:
pozdrav i dobrodosao, al ajde bre da pozdravis i nas ostale a ne samo ove iz sombora :)
okini mali po cjelom balkanu

Hahahhaa ;D Ama bre to "Pozdrav svima iz Sombora" znachi da Ja koji sam iz Sombora pozdravljam ceo forum :DD

Na vrh