• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

povlacenje sa PayPal-a Srbija

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
Sparrowhawk kaže:
Ukoliko novac dođe preko bank wire u USD, onda se knjiži u originalnoj valuti, odnosno USD. Ukoliko dođe na Visa karticu, onda se knjiži u EUR.

Uvek uzimaj sa rezervom to što u banci kažu. :D

Aha to nisam znao. Vazi.

sunbeach

U samoizolaciji.
Tu od
17 Lis 2011
Imam tri paypala kiparski,bosanski i srpski,sa srpskog nikada nisam ni primao ni povlacio pare samo sam ga verifikovao pa ne znam da li kada se povlaci novac preko srpskog paypala na viza karticu postoji automatski withdraw,to je ono kada automatski salju novac na karticu na pocetku meseca,inace kada se povlaci novac kada se hoce naplacuju 4e.

draga

Novi član
Tu od
26 Tra 2015
Pozdrav. Interesuje me, postoji li neki drugi nacin da se podigne novac sa paypal naloga, a da to nije preko domacih banaka? Posto ja nisam uspeo da povezem Payoneer sa paypal nalogom, iz paypal servisa su mi rekli da to vise nije moguce... Ima li neki drugi nacin da se podigne novac, da li moze preko skrila nekako? Vi koji kazete da niste nikad pisali izjave u banci o poreklu novca, koji ste pritom najveci iznos novca podizali? Mozda traze samo za vece iznose da se pise izjava...

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Ne postoji, poenata svega i jeste da moze da se podize samo na kartice (Visa) izdate u drzavi u kojoj je registrovan. S payoneer mozes da placas. Skrill i Paypal nisu banke, oboje su platni procesori i samim tim logicno je da ne mozes s jednog da dizes na drugi. Uglavnom drzim sve na balance pa dizem po malo, najveca suma je bila 480e od jednom, nisam pisao izjavu za paypal.

zoranz88

Član
Tu od
16 Lip 2011
draga kaže:
Posto ja nisam uspeo da povezem Payoneer sa paypal nalogom, iz paypal servisa su mi rekli da to vise nije moguce...

Nisi uspeo da povežeš sa Payoneer - US Payment Service ili sa Payoneer MasterCard karticom?

draga

Novi član
Tu od
26 Tra 2015
Nisi uspeo da povežeš sa Payoneer - US Payment Service ili sa Payoneer MasterCard karticom?
[/quote]

Nisam uspeo da dodam bank account (US payment service) na paypal-u, izlazi obavestenje da ne moze trenutno da se doda. A onda nakon slanja mejla podrsci pejpala, rekli su kako ne saradjuju vise sa Payoneer-om. Mozete li vi da dizete ovde novac sa paypal-a, sa tom payoneer karticom, da li jos uvek to funkcionise za one koji su odavno povezali?

grizzlie

Novi član
Tu od
16 Stu 2015
Mozda je malo offtopic, ali moram da pitam.
Prebacio sam sa Fiverra na PP 417$, a stigla su mi 405$. Da li je to normalna provizija koju uzima PP ili su me malo cepnuli? Koja je uopste provizija?

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Ti si odlično prošao, znaju uzimati i do 5% provizije, to je njima normalna provizija iako je ovako totalno nenormalna.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Ja sam nedavno primio vecu sumu na PP i poderali su me za proviziju, nisam mogao da verujem, a na zalost firma koja je slala radi samo sa PP.

Izbegavam ga koliko je god moguce samo zbog provizija.

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
Hmm, čudno, početkom meseca sam primio na PayPal oko $180 i fee je 0. Je l' to ima neki iznos iznad koga PayPal uzima proviziju?

mslobodan

Novi član
Tu od
11 Pro 2015
Zdravo!
Zanima me da li je neko imao problema sa Visa Virtuon karticom Raiffeisen banke? Planiram da uzmem tu karticu ovih dana i da je povezem sa paypalom da bih mogao da povlacim novac.

Koja su vasa iskustva u vezi koja je banka najpovoljnija? Ako o tome uopste moze da se raspravlja (posto sve banke deru)...

Intesa internet kartica ili neka druga?

Gilez96

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2014
mslobodan kaže:
Zdravo!
Zanima me da li je neko imao problema sa Visa Virtuon karticom Raiffeisen banke? Planiram da uzmem tu karticu ovih dana i da je povezem sa paypalom da bih mogao da povlacim novac.

Koja su vasa iskustva u vezi koja je banka najpovoljnija? Ako o tome uopste moze da se raspravlja (posto sve banke deru)...

Uzmes VISA Electron u Intezi i cao. Najbolja i najpovoljnija ubedljivo po meni. Ne placas odrzavanje racuna na mesecnom,godisnjem nivou, samo ti skinu od svakog transfera neki $ i to ti je to.

badramirez

Aktivni član
Tu od
9 Pro 2013
Gilez96 kaže:
mslobodan kaže:
Zdravo!

Uzmes VISA Electron u Intezi i cao. Najbolja i najpovoljnija ubedljivo po meni. Ne placas odrzavanje racuna na mesecnom,godisnjem nivou, samo ti skinu od svakog transfera neki $ i to ti je to.
Bas ovako kako je Gile rekao, doduse, meni ne skidaju nista... ;)

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Koristim Erste poklon karticu, mozes i da podizes i da stavljas novac na nju bez ikakvog odrzavanja ;)

mslobodan

Novi član
Tu od
11 Pro 2015
badramirez kaže:
Gilez96 kaže:
A kako tebi ne skidaju nista? :)

Znaci Visa Electron. :)

Jos jedno pitanje, da li se online banking kod banke Inteze placa ili je besplatan?
Napominjem da kod njih nemam racun, sada bih otvorio devizni i za njega vezao Visa Electron kao sto ste mi predlozili. U ovom slucaju da li bih imao besplatan online banking?

Hvala vam jos jednom!
Pozz

zekans84

Član
Tu od
12 Velj 2011
mslobodan kaže:
badramirez kaže:

Jos jedno pitanje, da li se online banking kod banke Inteze placa ili je besplatan?
Napominjem da kod njih nemam racun, sada bih otvorio devizni i za njega vezao Visa Electron kao sto ste mi predlozili. U ovom slucaju da li bih imao besplatan online banking?

Hvala vam jos jednom!
Pozz

Da, besplatan je. Takodje ni meni nista ne skidaju. Koliko povucem toliko mi i para legne.

mslobodan

Novi član
Tu od
11 Pro 2015
zekans84 kaže:
mslobodan kaže:

Hvala vam jos jednom!
Pozz

Da, besplatan je. Takodje ni meni nista ne skidaju. Koliko povucem toliko mi i para legne.
Hvala jos jednom svima.
Pozdrav!

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Da ne otvaram novu temu, zanima me jel imao ko iskustva iz Srbije da šalje novac takodje nekom u Srbiji preko Paypala?

Jel nema problema oko toga? Pošto sam negde pre nešto video kao da je neki problem ako se trguje izmedju rezidenata u valuti van dinara.

Na vrh