• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potrošen BandWith

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Pozdrav svima,
ovaj mjesec sam imao fantastičnu posjetu koja mi je odvukla sav bandwith. Šta tada učiniti? Imam backup svog sajta i baze podataka no koliko je efektivno da na drugoj ip adresi (VPS serveru ili hosting accountu) podignem sajt opet i uzmem koliku toliku posjetu?

Je li se kome ovo dešavalo?

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
I ja sam imao prije 2 mjeseca takvu situaciju. Mislim da je najefektivniji način da se obratiš supportu kod kojih si uzeo hosting i objasniš im situaciju. Ako bude trebalo doplatiš nešto ili tako. Ako su neka ozbiljnija kompanija, vjerujem da će ti izaći u susret.
Prebacivanje na drugi hosting je do sada meni zadavalo mnogo više problema nego koristi.

robi052

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2012
Za ubuduće preporučujem korištenje cache plugina i cloudflare. A sada zatražiti da malo povečaju bandwith

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
robi052 kaže:
Za ubuduće preporučujem korištenje cache plugina i cloudflare. A sada zatražiti da malo povečaju bandwith

Kako ovo dvoje koristiti? Kontaktirao sam support od VPS-a.

robi052

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2012
Vatra Wolf kaže:
robi052 kaže:

Kako ovo dvoje koristiti? Kontaktirao sam support od VPS-a.

Plugin se jednostavno instalira (ako koristiš Wordpress), za cloudflare kontaktiraj support. Malo je kompliciranije za podesiti, jer ide prije samog servera.

Na vrh