• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

potrebna pomoc oko blogspota i indexiranja

micos

Član
Tu od
9 Velj 2012
Pozdrav!
Vec par meseci imam blog na free blogeru i dobru posetu.
Dobio sam PR1 .Dobro sam rangiran na Alexi.
Radio sam optimizaciju za trazilice i na 3 sam mestu za kljucnu od 3600 pretraga globalno,za jos nekoliko sam na prvoj strani ,cak i za jednu jaku LSI kljucnu na 8-12 mestu i dobijam posetu i za nju.
Problem ?
ne znam tacno ali vec 2 dana za tu glavnu kljucnu nemam posete(pratim google analitics) trenutno dobijam slabu posetu - samo za sporedne kljucne kojih je i pre bilo i imaju veze sa tom glavnom..ali malo izmenjene
proverom na seocentro,smallseotools sam i dalje na 3 mestu ,a posete za glavnu kljucnu nemam...
Sta sam radio u zadnje vreme?
1.Povezivao sam nedavno g+ sa bloggerom da mi prikazuje sliku u pretragama ,jedno vreme je prikazivalo sad opet ne, iako mi pokazuje sliku na preview u Structured Data Testing Tool
2.U webmaster tools sam ponovo dodavao sitemap i vidim da mi je samo 13 stranica indexirao...od ukupno 43 !
3.robots.txt mi je trenutno onemogucen da ne bi blokirao indexiranje !!!

moguce je da sam nesto refreshovao greskom,obrisao i sl.. !!!
sta da jos proverim i uradim i kako da vratim blog na normalu ?

svaki savet je dobrodosao ,ko je zainteresovan dacu mu na pm sve sto treba !!!

edit: ne možeš sakriti "potpis" ...

1kvota1

Moćan
Tu od
7 Svi 2009
Pokušaj da iz brovsera iskopiraš url svakog posta a onda ubaci u Google polje za pretragu ako pokaze stranicu onda je google ima u indexu bez obzira na WMtools

micos

Član
Tu od
9 Velj 2012
1kvota1 kaže:
Pokušaj da iz brovsera iskopiraš url svakog posta a onda ubaci u Google polje za pretragu ako pokaze stranicu onda je google ima u indexu bez obzira na WMtools
:waving
uradio sam to i dobar deo postova nije u indexu,tako da sam isao rucno WT crawl url, takodje i pingovao sam te url-ove pa cemo sad videti kad ce da ih google indexira !

hendrixja83

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2009
Ako su ranije bili indexovani, a sada više ne onda te vjerovatno pingvin pokupio.

Na vrh