• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Potreban CMS za update vec uradjenog sajta

Tu od
7 Svi 2010
Pozdrav svima.

Hteo bih da napravim jedan sajt slican ovome :

http://allflac.com

HTML i CSS mi nisu problem , lako bih iskodirao slican sajt , problem je PHP jer sve sto znam o njemu je cemu sluzi i sta sve odprilike moze , ali kodiranje mi nije poznato .

problem koji bi hteo da resim jeste kako raditi update sajta a da stari postovi idu nazad ? slicno kao ovde na forumu kada stari post posle nekog vremena ode na trecu stranu .. cini mi se da to radi neka php skripta .

i da li postoji neki CMS koji bi olaksao update sajta ? editovanje html fajla po sablonu pa naknadno ubacivanje na host je veliki posao.

ako neko ima ideju ili savet molim za pomoc

unapred hvala

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Ne znam koji je ovo cms, ako nije nesto custom. Tehnicka izvedba sajta je definitivno zastarjela i prevazidjena.

Uglavnom ovo relativno lagano isto napravis u Wordpress ili Joomli ili Drupalu
sa nekom market komponentom. Bilo koji od ovih CMS-ova ce ti donijeti bas to sto trazis.

Na vrh