• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Posao online teaching engleski jezik

gamerxyz

Dobro znana faca
Tu od
3 Tra 2012
Pozdrav, zanima me da li neko zna neke stranice za kolegicu koja je nedavno zavrsila fakuletet prof engleskog jezika, koje pruzaju mogucnost online teachinga npr..ili call agent.Molio bih provjerene informacije ako se neko vec susretao s datim poslovima.Zarada za pocetak nije bitna, da se stekne iskustvo.

Hvala unaprijed

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Znam dve cure sto rade to, ona prica ucenje japanaca engleskom, sad rade za neke leve firme pa zarada nije nesto tipa 3e po satu (dva casa), ali kaplje.

Firma u kojoj rade se zove Native Camp: Home | NativeCamp. - Homebased Online English Teacher

Doduse rekao sam im obema, ja to ne bih trpeo nema tih para. Sad ako joj bas merak nek se cima s tim.

Na vrh