• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress (POMOĆ!!) Srušio sam si stranicu...

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
Draga škvadro,

Ovih dana prilikom pokušaja editiranja posta na webu otvarao mi se blank. Gasio sam pluginove, povećavao dužinu posta i nakraju zeznup stvar sa:

"Edit wp-includes/default-constants.php

and modify:

// set memory limits
if ( !defined(‘WP_MEMORY_LIMIT’) ) {
if( is_multisite() ) {
define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);
} else {
define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’32M’);
}
}

to:

// set memory limits
if ( !defined(‘WP_MEMORY_LIMIT’) ) {
if( is_multisite() ) {
define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’128M’);
} else {
define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);
}
}

or increase these two values to whatever your blog needs."

Nakon što sam pohranio promjene stranicu više nisam mogao dignuti a default-constants.php je jednostavno nestao. Nakon toga skinuo sa novi wordpress na desktop i pokušao uploadati file default-constants.php ali dobio sam

Checking files:
File default-constants.php is OK
Transferring files to the FTP server:
File default-constants.php could not be transferred to the FTP server

Ima li spasa za mene??

Hvala puno!

sema

Dobro znana faca
Tu od
19 Stu 2010
Možda ti je najjednostavnije rješenje javit se supportu od hostinga da ti naprave backup sajta.

Sseo

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Probaj da uploadujes taj fajl preko cPanela/file managera bilo kog web panela.

Ako i to ne upali(a ne postoji nijedan normalan razlog za to ako imas dovoljne privilegije/ne radis nesto pogresno), odradi kompletan backup sajta, a zatim obrisi sve, ubaci komplet nove fajlove(bazu ne diraj), i zameni novi wp-content sa onim iz backup-a.

Sto se povecanja raspolozive memorije tice, ja nikad nisam dirao default-constants.php. Imas 3 metode koje obicno zavrse posao:

1) define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’128M’); red ubacis u wp-config.php
2) .htaccess(google)
3) editujes php.ini ako je dostupan(ovo radi gotovo uvek), samo ponekad moras da iskopiras ovaj fajl i u wp-admin folder da bi wordpress to "provalio".

Najbezbolniji nacin da povecas memoriju jeste da se obratis supportu - dobijaju taj zahtev svakodnevno, i nikad nisam cuo da su se zalili...

Pozdrav.

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
Nisam mogao uploadati file jer mi je disk bio pun. Prijatelj kod kojeg mi je stranica mi je povećao limit, uploadao file i stranica je opet u pogonu. Međutim i dalje na jednom postu, kad ga idem editirati bude blank page. Provjerio sam da li se to događa i prilikom editiranja ostalih postova i skužio da se to odnosi samo na taj - najveći. Tako da taj problem i dalje ostaje. Ako netko ima kakav prijedlog - dobrodošao je! :) Hvala još jednom sema i sseo.

Na vrh