• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoc - Kako ukloniti domen koji je neko redirektovao na moj website

MightyTipster

Novi član
Tu od
6 Ruj 2014
Da li je neko imao slican problem: Neko je redirektovao svoj domen na moj website i mislim da zbog toga osecam znacajan pad saobracaja na websajtu ( saobracaj se prepolovio). Ima li neko neki savet kako bih ovo mogao da resim.

Ja mislim da to nema veze jer taj domen tebi u stvari salje saobracaj a ne oduzima ti ga :)

contrateam kaže:
Ja mislim da to nema veze jer taj domen tebi u stvari salje saobracaj a ne oduzima ti ga :)

Pa to stoji, ali verovatno google vidi dupliran sadrzaj na dva razlicita domena i cini mi se da to nikako ne valja

Samo se odreknes linkova koji dolaze preko tog domena, a saobraćaj koji ti stigne sa tog domena ti neće štetiti.
To se zove AntiSeo.

Back
Na vrh