• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje oko Clickbank i Landing page

AirLive

Novi član
Tu od
13 Ruj 2012
Pozdrav,

Imam nekoliko nedoumica, a vidim da na ovom forumu, ima dosta aktivnih ljuidi koji se razumiju pa sam odlučio da postavim ovde par pitanja, možda mi neko pomogne da razjasnim neke stvari.

Napravio sam landing page (squeeze page) gdje opisujem osnovne stvari Clickbank proizvoda koji reklamiram, i gdje trazi da unese e-mail, kako bi nastavio dalje sa ovim proizvodom.

Znaci, prakticno, kupim e-mailove...

E, sad mi nije jasno kad korisnik upise e-mail i klikne na dugme Submit, da li da ga saljem na Clickbank stranicu tog proizvoda preko mog hoplinka, ili da mu saljem mejl, sa istom ponudom i linkom da kupi, ili bih trebao raditi nesto trece?

Ako, moze neko da napise par savjeta, sta bih trebao tu radiit.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
AirLive kaže:
E, sad mi nije jasno kad korisnik upise e-mail i klikne na dugme Submit, da li da ga saljem na Clickbank stranicu tog proizvoda preko mog hoplinka, ili da mu saljem mejl, sa istom ponudom i linkom da kupi, ili bih trebao raditi nesto trece?

Pozdrav,

Mozes da radis sta god zelis od navedenih opcija.

Po meni, ako skupljas emailove onda skupljalj emailove. To se obicno radi tako sto nesto besplatno ponudis u zamenu za email, a ne proizvod koji treba da plate. Te proizvode reklamiras putem email marketinga listi koju si vec nabavio nudjenjem besplatnog ebook/ report/ usluge itd.

Sa druge strane ako prodajes proizvod onda prodaj proizvod, a skupljanje emailova neka bude sekundarno, mada bi ti to odvlacilo potencijalne kupce.

Sustina: orijentisi se na jednu stvar na jednoj stranici. Ovde si u principu napravio miks dve stvari, sto ce verovatno doneti do gorih rezultata.

Naravno, niko ti ne brani da radis kako si poceo, probaj da testiras i mozda se i iznenadis.

gox1971

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2012
ja ti radim ovako, za svaki proizvod sa CB-a kreiram poseban squeeze page sa objasnjenjem proizvoda te poklanjanjem besplatnog raporta u zamjenu za opt-in. Znaci direktne prodaje na stranici nema. Nadalje, kada se netko upise i preuzme raport, dodatno ga njime zainteresiram za proizvod te pocnem resetati setom auto poruka sa aff linkom proizvoda i to je to...

AirLive

Novi član
Tu od
13 Ruj 2012
Ako sam dobro skontao, trebao bih ovako uraditi stvari.

1. Na squeeze page objasniti proizvod, traztiti mejl, pokloniti e-book, ili sta vec.
2. I kad prezumem mejlove, "resetati setom poruka sa affiliate linkom proizvoda". :D

Na vrh