• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje i preporuka CPA mreža

Dekidova

Novi član
Tu od
4 Srp 2014
Pozdrav... Aj ovako da probam sa novim postom, pre neki dan sam pisao na listu CPA mreža post pa sam bez odgovora, stičem utisak da je forum malo uspavan...

Da nedužim puno, imam već predstavu i kakvo takovo iskustvo o zaradi na netu, više sam sit revšer programa.. Negde sam zaradio, negde puko i oke... Tražim nešto da naučim i radim što bi moglo da bude pouzdano i stabilno da svakog meseca donosi prihod... Zainteresovao sam se za CPA mreže. Skoro sve postove sam pročitao ali ti postovi su stari iz perioda 2010... 2013. godine.

Zanimame kako je danas u 2016. god. sa CPA mrežama... Kao početnik u startu mogu li se za promocije koristiti free alati i platforme Wordpress.. Bloger.. Wix?
Koje ste bi mi preporučili mreže u top 10 gde je potreban intervju za odobrenje i top 10 gde se otvara nalog bez intervju a da su oke, korektne i da isplaćuju. Engleski mi slab ali mogu da se snalazim solidno... Za početak bi možda pre krenuo sa nekim od mreža gde nije potreban intervju kako bi steko neko početno iskustvo, da vidim kako se radi itd.. pa kasnije bi krenuo dalje... Toliko bi me zanimalo za početak, hvala u napred na pomoći. :waving

Dekidova

Novi član
Tu od
4 Srp 2014
aleksej kaže:
Dodaj Nemanju na Skype
nem.mgcash
On ce te dalje uputiti.

Saću ga dodati.. Hvala Aleksej :pivo

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Ali nema nikakvu podršku, pogotovo nema AM sa naših prostora sa kojim možeš lepo da pričaš.

Na vrh