Pitanja oko Amazona

mau5

Novi član
Tu od
28 Stu 2011
Poruka
6
Cao, jos uvek sam nov oko svega ovoga, te imam par pitanja vezano za Amazon affiliate program:
Trenutno sam prijavljen na Amazon.co.uk, i zanima me da li se moze prijavljivati kao affiliate i na Amazon.com?
Te me jos zanima da li Amazon isplacuje direktnom uplatnom na karticu, ili samo cekovima?

Unapred hvala :)

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Poruka
3,697
Mislim da za .com moras napravit drugi account ali da nije problem se prijavit s novim accountom.

Samo cekovima.

mau5

Novi član
Tu od
28 Stu 2011
Poruka
6
Aha, hvala :)
A sto se isplate tice, pitao sam za to jer vidim da pod opcijama isplate imaju i ovo navedeno:
Pay me by direct deposit
(£25 minimum earnings)

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Poruka
3,697
Kad sam ja bio radio na amazonu prije koju god za nase zemlje je bilo ja mislim samo cekom ali to je bio na .com. Dali .co.uk verzija za nase zemlje isplacuje i sa depositom to ne znam.

3wNet

Novi član
Tu od
21 Sij 2021
Poruka
3
Pošto ima dosta tema vezanih za Amazon affiliate, a opet sve je nekako razbacano... Pokrecem ponovo ovu temu gdje sva pitanja u vezi Amazona možemo grupisati na jedno mjesto...

Moje prvo pitanje je:

Šta radite sa proizvodima kojih više nema na Amazonu a radili ste review za njih? Brišete, korigujete tekst i mijenjate drugim proizvodima ili samo ostavite kako jest…

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Poruka
927
Ja pustim kako je a ako postoji novija verzija istog proizvoda polinkam na nju.

arkic

Član
Tu od
6 Tra 2015
Poruka
16
Pošto vidim da ima iskusnih; pitanje je isplati li se prodavati na Amazonu. Nikad nisam pokušao, nemam iskustva pa bih rado da čujem mišljenja, iskustva...

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
83
Pošto vidim da ima iskusnih; pitanje je isplati li se prodavati na Amazonu. Nikad nisam pokušao, nemam iskustva pa bih rado da čujem mišljenja, iskustva...
Imam iskustva jedino s Amazon Associates programom, no direktna prodaja na Amazonu iz ovih naših krajeva nisam siguran da je moguća. Interesira i mene ako netko zna.

AzurO

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
29 Ruj 2011
Poruka
72

Imam iskustva jedino s Amazon Associates programom, no direktna prodaja na Amazonu iz ovih naših krajeva nisam siguran da je moguća. Interesira i mene ako netko zna.

Amazon associates naravno spada u domen affiliate marketinga i skroz je drugi koncept, imam iskustva s oba segmenta, direktna prodaja preko Amazona je omogucena na samo nekoliko tržišta u Europi poput Španije, Francuske, Njemačke i Italije. Dakle ako neko ima mogucnost da ima aktivnu firmu u tim državama mogu da mu pomognem da uspostavi prodaju. Trenutno je za naše prostore za direktnu prodaju ići sa vlastitim web shopom ili kroz već postojeće ecommerce platforme koje postoje na Balkanu.

IMhyper

Član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
22
Ja sam krenuo u Amazon associates, tek ubacujem clanke, nadam se da ce da krene, planiram nekih 50-ak clanaka za pocetak da objavim.

Na vrh