Pi network

markosta

Član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
13
Pozdrav ekipa,

Evo isprobavam jedan od novijih nacina zarade. Radi se o rudarenju na mobitelu, ali nije klasicno rudarenje i ne trosi resurse mobitela. Potrebno je registrirati se, pokrenuti mobilnu aplikaciju i kliknuti da se krene rudariti. Dosta je velika zajednica ljudi koji to koriste u cijelom svijetu. Da bi se prikljucili potrebna vam je pozivnica. Slobodno koristite moj username tjekom registracije da se prikljucite sustavu.
Moje korisnicko ime: markosta
Trenutno Pi coin nista ne vrijedi ali vjerujem da ce nekad u skorijoj buducnosti izaci na burze i da ce njegova vrijednost rasti.
Znači sve što trebate ako se uključite jednom u 24 sata upaliti aplikaciju i stisnuti započni rudarenje.

Ovo je poruka koja mi se kreirala iz aplikacije i koju sam slao svojim frendovima:
Pi je nova digitalna valuta koju su razvili doktori znanosti na Stanfordu, s više od 10 milijuna članova diljem svijeta. Da biste preuzeli svoj Pi, slijedite ovu vezu Pi Network i upotrijebite moje korisničko ime (markosta) kao svoj pozivni kod.

Sretno ljudi, isprobajte pa se nadamo da će jednom nešto biti od toga.

AzurO

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
29 Ruj 2011
Poruka
72
Ono što znam sigurno a to je da je unazad 12,15 mjeseci od kako sam na Pii kao aktivan pioneer, posjedujem jako fin broj Pii vec sad i s obzirom na konstantne novosti koje pripremaju kreatori, projekat bi možda mogao uspjeti i da se nesto nekad zaradi od ovih Pii.

Shatex

Novi član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
1
Pozdrav, zna li neko da li Prezime treba da se piše sa znakovima š,š,ć... Ili ne? Pošto naknadno se neće moći mjenjati, hvala...

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
83
Ajmo neki kratak tutorijal kako to funkcionira, za sad mi je slabo jasno. Vidim da treba i mobilna i desktop aplikacija i na desktopu Docker...dajte malo detalja za neuke. :)

markosta

Član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
13
Za početak je dovoljna samo mobilna aplikacija. To s desktop aplikacijom još nisam probao, ali mogu definitivno složiti neki tutorial kad isprobam taj dio s desktop-om.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
83
Što je to Earning team i pto je tu najbolja taktika?

AzurO

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
29 Ruj 2011
Poruka
72
Pišem ja za vikend više detalja i za Pii i za neke stabilne zanimljive privacy based kriptovalute koje pokazuju potencijal u smislu kompletnog projekta.

Hayley

Novi član
Tu od
12 Velj 2021
Poruka
2
Zdravo svima, nova sam ovde i mnogo me zanima ova tema!
Volela bih da naucim sve o kripto,rudarenju,itd...
Imam novac koji bih htela da ulozim, ali ne znam ni gde,ni kako , ni sta...
Nadam se da cu se ovde informisati o tome ...
Pozdrav!

persie

Član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
11
Zdravo svima, nova sam ovde i mnogo me zanima ova tema!
Volela bih da naucim sve o kripto,rudarenju,itd...
Imam novac koji bih htela da ulozim, ali ne znam ni gde,ni kako , ni sta...
Nadam se da cu se ovde informisati o tome ...
Pozdrav!
Cao, dali znas engleski? ako znas, ima mnogo tutorijala na yt. Mozes da pocnes od kratkih edukativnih clanaka kojih ima na tone na poznatim webstranicama Binance i coinbase. Coinbase cak nagradjuje u kriptovalutama kad citas i ucis iz njihove webstranice.
Pogledaj i ovu webstranicu: Bitcoin Explained - Illustrated Beginner's Guide
i yt kanal: aantonop

savo

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
11
Nije tutorijal ali je na našem jeziku Šta je pi network?

Ja sam za ovu stvar veoma zainteresovan, deluje mi obećavajuće iako ima mnogo sumnji. Dosta ljudi koje sam pitao misli da je u pitanju prevara i da to ne može da uspe.
Malo su sačekati, pa ću da preuzmem aplikaciju, dok je jođ besplatno

Na vrh