• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PHP Developer za Nov i Veci Projekat

donMiki

Novi član
Tu od
23 Stu 2016
Postovani,

Proteban mi je Programer za PHP, MYSQL , AngularJS, Ajax, HTML5, itd.

Imam jedan Projekat koji mi se vrti skoro u glavi posto sam trazio nesto slicno.

Hteo bi da napravim za Nemacko trziste nesto slicno kao WIX.com u Mesavinu sa myfactory.com

Posto vec dugo vremna trazim povezan sitem OnlineShop i ERP, CMS, PPS, CRM, itd. i nemogu da nadjem tako nesto da bi mi se Putevi na Internetu ostvarili.

Projekat bi bio za za Nemacko i Austrisko trziste.

Prokjekat bi bio dugotrajan, znaci nista na kratko vreme posto ima i dovoljno API radova i Povezivanje na Ostale Sisteme kao PayPal, Sofort.com, Klarna i naravno na mnoge druge.

Radi so Partnerstvu u koje bi i ja Dugo vremena Investirao.
Graficara imam vec koji bi mogao da odradi nekoliko grafike.

Placanje bi bilo po dogorvu Mesecno plus Deo od Zarade.

Naravno da ostale Detalje moze se dogovore.

Na vrh