• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Perfect Money prebacivanje novca

aleksicbre

Novi član
Tu od
18 Sij 2015
Pozdrav, interesuje me da li mogu da sa svoje VISA Electron kartice (devizni USD racun) prebacim novac na Perfect Money i obrnuto?
Hvala unapred

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Dear Perfect Money members,

We pay to your attention that domain perfectmoney.com has been halted since 16.07.2015 due to board of directors decision from 26.06.2015

Please use our main domain perfectmoney.is

Sincerely,
Perfect Money administration

Šta ovo govori?

aleksicbre

Novi član
Tu od
18 Sij 2015
VWolf kaže:
Dear Perfect Money members,

We pay to your attention that domain perfectmoney.com has been halted since 16.07.2015 due to board of directors decision from 26.06.2015

Please use our main domain perfectmoney.is

Sincerely,
Perfect Money administration

Šta ovo govori?

Govori da je adresa w w w. perfectmoney.is :)

Geliebter

Novi član
Tu od
27 Lip 2017
Pozdrav svima.

I ja imam isto pitanje. Preko kog exchangera mogu da prebacim novac direktno sa debitne kartice na Perfect Money?

Pregledao sam sve exchanger sajtove sa liste:
https://perfectmoney.is/business-partners.html
i (mozda sam prevideo) ali cini mi se da nema ni jednog koji podrzava takvu mogucnost (izuzev nekoliko sajtova sa podrucja bivseg SSSR-a, ali oni nude mogucnost prebacivanja samo ruskih rubalja, ukrainske hrivne i kazahstanske tenge).

Alternativno, ako znate za neke druge platne procesore na koje moze novac da se prebacuje direktno sa kartice, molim da mi ih preporucite, da bi kasnije mogao preko exchangera da prebacim novac na Perfect Money. Jednom sam koristio Skrill, ali vise ne zelim zato sto uzimaju preveliku proviziju za transfer.

Na vrh