• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paypal zadržava isplatu??

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Imam jedno pitanje,vjerovatno znate da paypal zadržava primljene isplate sa nekih stranica,te ih je moguće koristiti tek nakon 30 -ak dana,slao sam paypalu email u vezi toga i oni kažu da moram postati "trusted seller" da bi mogao koristiti novac odmah kad ga primim,e sad oni ne kažu ništa o tome kako se postaje trusted seller,pa me zanima dali itko od vas ima slićan problem i dali je itko postao taj trusted seller?

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Novac ti odmah može postati raspoloživ na računu ako onaj koji ga šalje na paypalu stavi kvačicu da ti bude raspoloživ, ako ne, čekaš 30 dana. Ovo za trusted seller neznam. Imam acc preko 3 godine i oko 250 transakcija i još uvijek moram čekati ako se ne potvrdi.

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
djetlic kaže:
Novac ti odmah može postati raspoloživ na računu ako onaj koji ga šalje na paypalu stavi kvačicu da ti bude raspoloživ, ako ne, čekaš 30 dana. Ovo za trusted seller neznam. Imam acc preko 3 godine i oko 250 transakcija i još uvijek moram čekati ako se ne potvrdi.

ti to ozbiljno ? pa što meni ovi iz paypala onda pričaju da moram imat sucessfull selling history i da moram bit trusted seller bla bla

EDIT: evo sad sam se logirao u paypal i pokušao poslat nekome novaci nema nikakve kvačice ?

Evo što piše na paypalu :

Payments you receive go to your pending balance. Payments in your pending balance belong to you, but you can't use them or withdraw them. After you have a successful selling history with us, payments you receive go directly into your available balance shortly after they're sent, as long as your customer hasn't reported any problems with the purchase.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Kad pošalješ izgleda ovako, to se potvrdi i odma dobiješ lovu.

1a2b58858c.png

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Kad mu neki CPA sajt pošalje pare ostanu mu pare na pp u pending neko vrijeme.

vucina ne sekiraj se ne traje to dugo možda par dana. ;)

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Vatra Wolf kaže:
Kad mu neki CPA sajt pošalje pare ostanu mu pare na pp u pending neko vrijeme.

vucina ne sekiraj se ne traje to dugo možda par dana. ;)

nije baš ni kratko .....oko dvadesetak dana ...........ali mene zanima kako postići ovaj sucessfull selling history?

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
vucina kaže:
...ali mene zanima kako postići ovaj sucessfull selling history?

To je samo jedna lijepa teorija, kojom oni nas Balkance (i jos neke zemlje treceg svijeta) cuvaju pod kontrolom jer
imaju poseban tretman za nas ;) Drugim rijecima, prestani misliti o tome..jedino sto mozes uciniti da sto prije dodjes
do love jeste da svaki put objasnis onome ko ti uplacuje kako stvari stoje i da ga zamolis da ti fino rucno potvrdi transkaciju.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
anarchox kaže:
vucina kaže:
...ali mene zanima kako postići ovaj sucessfull selling history?

To je samo jedna lijepa teorija, kojom oni nas Balkance (i jos neke zemlje treceg svijeta) cuvaju pod kontrolom jer
imaju poseban tretman za nas ;) Drugim rijecima, prestani misliti o tome..jedino sto mozes uciniti da sto prije dodjes
do love jeste da svaki put objasnis onome ko ti uplacuje kako stvari stoje i da ga zamolis da ti fino rucno potvrdi transkaciju.

Bingo. Dakle samo ručni konfirm transkacije i to je sve od tog trusted seller što ćemo ikad dobiti.

paypal zadržava primljene isplate sa nekih stranica,

Sa nekih stranica? Pretpostavljam da je kao npr. sharecash jer sam ja kod njih imao isplatu na pending par dana. A ako su neke druge sličnog tipa onda isto bi trebalo da bude par dana i to je to.

Nije do tebe nego do tih stranica.

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Vatra Wolf kaže:
anarchox kaže:

Bingo. Dakle samo ručni konfirm transkacije i to je sve od tog trusted seller što ćemo ikad dobiti.

paypal zadržava primljene isplate sa nekih stranica,

Sa nekih stranica? Pretpostavljam da je kao npr. sharecash jer sam ja kod njih imao isplatu na pending par dana. A ako su neke druge sličnog tipa onda isto bi trebalo da bude par dana i to je to.

Nije do tebe nego do tih stranica.

@anarchox što točno misliš pod tim da mi ručno potvrdi transakciju?

@vatrawolf ne zadržava paypal isplate sa sharecasha i fileice-a ali sa svih ostalih zadržava

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
A jesi li ti siguran da su oni tebi rekli da moraš postati trusted seller ili ovima što ti šalju pare ?

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Vatra Wolf kaže:
A jesi li ti siguran da su oni tebi rekli da moraš postati trusted seller ili ovima što ti šalju pare ?

ovo su oni napisali :

Payments you receive go to your pending balance. Payments in your pending balance belong to you, but you can't use them or withdraw them. After you have a successful selling history with us, payments you receive go directly into your available balance shortly after they're sent, as long as your customer hasn't reported any problems with the purchase.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Dakle "lože" te. :)

Onda je do tih drugih sajtova i oni još uvijek nisu kredibilni kao sc i fi. Ništa onda strpi se malo i eto para. ;)

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
vucina kaže:
@anarchox što točno misliš pod tim da mi ručno potvrdi transakciju?

Upravo ono sto ti je djetlic gore naveo u printsceenu. Zamolis dakle onoga ko ti je poslao lovu da ode na pregled
transakcija/history, da pronadje tvoju i da klikne na confirm receipt. Tog momenta tvoj pending balance prelazi u available.

vucina kaže:
@vatrawolf ne zadržava paypal isplate sa sharecasha i fileice-a ali sa svih ostalih zadržava

Zavisi sve, ako uplacuje neka firma (odesk, fiverr, sharecash, ...) novac obicno bude odmah na raspolaganju (kazem, obicno, 80% slucajeva)
Inace kod privatnih uplata lova je uvijek na pendingu, ali uvijek. Jedino mozes ovako kako sam objasnio da postupis.

whooget

Novi član
Tu od
13 Stu 2010
Evo da se i ja prikljucim i podijelim svoja iskustva sa zadrzavanjem isplate i paypal pending balance u Bosni.

PayPal zadrzava isplatu 30 dana, ako ti neko uplati 10, 20 dolara, Aprila 10, i ne potvrdi sa svoje strane isplatu, taj iznos ti ide u pending balance do Maja 10 i tek onda postaje available (dostupan). I onda te opet ispale jer nije 1 u mjesecu i moras cekati do 1 Juna da bi lova otisla na karticu.

Medjutim ako je onaj ko ti je poslao novac verifikovan sa paypalom ili je to neka veca kompanija, lova odma ide u available (postaje dostupna) i nema cekanja. Ako ti npr. neka firma posalje lovu 30 u mjesecu, meni su slale razne affiliate mreze i to potrefi se 29 ili 30 u mjesecu i lova je odmah dostupna i u available i onda automatski prvog mi ode na karticu.

Cekam obicno 4 ili 5 nekad do 8 dana dok ovi puzevi u banci prebace iznos na karticu. Ako je veci iznos ocekujte i poziv jer moraju da provjere kako to da vi toliko zaradjujete, samo im recite da vam je to plata i neka provjeravaju neku vecu mangu :)

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
BUMP na temu , molim "vucina" ili bilo koga da ponovo objavi sliku za ono što trebaju oni koji mi šalju novce potvrditi da mi je novac odmah na balancu a ne na pendingu , riječ je o velikoj uplati , mjesec dana sam radio posao , pa ne želim da čekam još mjesec dana.

Hvala.

nickname-zg

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2012
Taj tko ti je poslao uplatu treba potvrditi transakciju. To može tako da klikne na "confirm" pored transakcije na popisu svojih transakcija, ili ako nije ta opcija pored transakcije onda treba kliknuti na "details" i unutra kliknuti na "yes" gdje ga PayPal pita da li je dobio ono što je platio. I to je to ;)

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Konkretno - trebaju odraditi "Confirm Recipient" (možeš ga naći klikom na detalje transakcije, pojaviće se žuti box sa nekim tekstom i linkom ka Confirm Recipient).

rokim

Novi član
Tu od
16 Velj 2013
Koliko treba cekati da dodju pare na paypal poslao sam ih 1 sa online stranice za zaradu i evo 16 i nije doslo na tor stranici pise proccesing tj. obrada znaci sve je prihvatilo ali nije jos doslo na paypal

I Imal ko kakav program za nabijanje pregleda :D

Na vrh