• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PayPal Pending za BiH??

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Pozdrav nakon dugo vremena,

imam problema sa PayPalom i treba mi riješenje. Koliko sam skontao za moju državu BiH kada mi neko uplati trebam čekati 1 mjesec da mi taj novac bude available a ne na pendingu. Prije su mogli prihvatiti taj novac oni koji mi šalju pa mi za 10 minuta bude available...

Šta da radim? Da ugasim ovaj paypal i regstriram na US državu? Hoće li raditi? Koristim Intensa San Paolo karticu

:(

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
shulk kaže:

imam problema sa PayPalom i treba mi riješenje. Koliko sam skontao za moju državu BiH kada mi neko uplati trebam čekati 1 mjesec da mi taj novac bude available a ne na pendingu. Prije su mogli prihvatiti taj novac oni koji mi šalju pa mi za 10 minuta bude available...

Šta da radim? Da ugasim ovaj paypal i regstriram na US državu? Hoće li raditi? Koristim Intensa San Paolo karticu

Problem kod svih nas , nema vise one opcije Confirm ili COnfirm receipt !
Bezveze je to ali boze moj ja sam im pisao, ali mi nisu odg. 4x pisano u vezi istog problema nema jos odgovora. :sigh

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Aleksandar92 kaže:
shulk kaže:

Problem kod svih nas , nema vise one opcije Confirm ili COnfirm receipt !
Bezveze je to ali boze moj ja sam im pisao, ali mi nisu odg. 4x pisano u vezi istog problema nema jos odgovora. :sigh
Meni su odgovorili na facebook kako neke države imaju to... Pa me zanima ako promijenim državu hoće li ok biti...

Na vrh