• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PayPal - Linkanje kartice

Tu od
8 Velj 2013
Pozdrav,

zanima me ima li netko od vas ideju/način koju stranu (UK, USA ili slično) banku i/ili karticu osim ovih naših (trenutno imam PBZovu Visu) PayPal dopusti linkat da se na nju može isplaćivat novac?

Probao s 3 razna Payoneer bankovna računa, ne ide. Prijatelju uspilo prije, izgleda da više ne dopuštaju.

Prijatelj uspio spojit od Revolut-a Visu, no oni više ne izdaju Visu tako da sumnjam da će Mastercard dozvolit, no svejedno sam ga naručio da probam.

Ima li tko od vas kakav način da funkcionira? Može i na PM ukoliko ne želite javno o tome. Hvala! :)

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Koliko znam Payoneer se više ne može spojiti na PayPal.

A za Mastercard, za nju defitnitivno znam da se ne mogu povlačit pare već služi samo za plaćanje :)

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Da li neko ima iskustva sa povezivanjem

PaySpark UnionPay International na Paypal​

payspark-up-usd.png

Na vrh