• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PayPal Hrvatska / Srbija / Bosna

Agoran

Novi član
Tu od
28 Ruj 2013
Da, hvala Davore na odgovoru, pretpostavljao sam i ja da tako stoje stvari. Par poslova sam izgubio zbog nemogućnosti da primim novce na PP pa reko možda ....

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Zanimljivo, tek danas sam saznao da PayPal nije potpuno funkcionalan u Hrvatskoj, još uvijek nije moguće primati donacije (npr. putem Donate button-a na web stranici). Jel zna netko drugi način kako primati donacije? Ili drugi button koji bi mogli postaviti na web stranicu?

Thank you for contacting PayPal regarding receiving donations. PayPal is constantly working to expand and improve our services for our customers. Unfortunately, receiving donations is not yet available in your market. We hope to be expanding our capabilities to include more countries and regions, however, due to the complexities of global finance, we cannot give a timeframe for this expansion.

EDIT: Mogu riješiti ovaj problem tako što umjesto "Donate" buttona stavim "Buy now" (osim što će i dalje izgledati kao Donate), i izostavim cijenu usluge/proizvoda tako da korisnici sami mogu unijeti iznos, ali hoću li radi toga imati kasnije problema sa PayPalom?

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
Citao sam ovaj tekst i zanimju me misljenja:
http://jafreelancer. com/paypal-na-srpski-nacin-vol2/

Koliko sam ja upoznat ovo ne moze, jer PayPal ce traziti neki skenirani dokument, samo pitanje je kad!?

zekans84

Član
Tu od
12 Velj 2011
Od sad u Srbiji, bar meni, imam vise opcija na Paypal nalogu.

Klikom na "Request Money" dobijem: "As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders."

Pitanje za nekog iz Bosne ili Hrvatske. Kad ce sve to proraditi, ako su vec dodali te opcije? Koliko ste vi cekali?

Mrxula

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2014
Da li mi iz Srbije imamo opciju primanja novca preko PayPal ?

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
zekans84 kaže:

Klikom na "Request Money" dobijem: "As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders."

Pitanje za nekog iz Bosne ili Hrvatske. Kad ce sve to proraditi, ako su vec dodali te opcije? Koliko ste vi cekali?

Odmah cim smo aktivirali account za primanje para. Bila je neka specificna opcija koju moras aktivirati bez tog default novi account nije mogao primat novac.

Maxell_02

Član
Tu od
28 Tra 2011
Hellas kaže:
zekans84 kaže:

Odmah cim smo aktivirali account za primanje para. Bila je neka specificna opcija koju moras aktivirati bez tog default novi account nije mogao primat novac.

I ja imam isti problem kao i zekans84.
Može li neka konkretna pomoć, da neko kaže koja je to opcija ili barem kako se zove, gde je tražiti i slično?

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Maxell_02 kaže:
Hellas kaže:

I ja imam isti problem kao i zekans84.
Može li neka konkretna pomoć, da neko kaže koja je to opcija ili barem kako se zove, gde je tražiti i slično?

Ja se sad tacno ne mogu sjetiti ali ako je neko pravio bosanski paypal sjetice se bolje.
Bila je u crvenom boxu ili crvenim slovima negdje desno.

Uglavnom dok to ne aktiviras kad ti neko salje pare javi gresku. Kad to aktiviras poslije toga ti mogu slati pare bez problema. Ot pocetka je bio Withdraw money, a Request se bas i ne sjecam.

nickname-zg

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2012
Ovo što se malo iznad spominje, da je potrebno nešto aktivirati da bi se moglo primati uplate (Hrvatska i BiH).......... treba kliknuti na "Enhance my account" što se nalazi negdje u sredini ekrana desno nakon logiranja. Tamo treba podesiti defaultni način za automatsko povlačenje novca i nakon toga će account moći primati uplate ;)

failey

Aktivni član
Tu od
21 Ožu 2012
Zdravo, ako nekoga zanima danas mi je stigao mail da mi uplate od sada više ne idu u pending balance, nego idu direktno na available balance. Znači trebalo je samo 2-3 godine da dobim povjerenje paypala.... :D

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
failey kaže:
Zdravo, ako nekoga zanima danas mi je stigao mail da mi uplate od sada više ne idu u pending balance, nego idu direktno na available balance. Znači trebalo je samo 2-3 godine da dobim povjerenje paypala.... :D

belmo996 kaže:
Mala informacija:

Hrvatska je dobila opciju da im novac vise ne ide na Pending Balance + omoguceno placanje PayPal balance-om.Eto jedna lijepa vijest za one koji su iz HR.

Mrxula

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2014
What ?! dve godine :D a mi iz Srbije , da li sada zvanicno mozemo da primamo isplate ?

Na vrh